Autor Tema: Милош *Црвена звезда*  (Pročitano 4456 puta)

0 Članovi i 1 gost pregledaju ovu temu.

Милош ЦЗБГ

  • Superstar
  • *****
  • Poruke: 643
    • Pogledaj profil
Милош *Црвена звезда*
« poslato: 30. oktobar 2009, 23:26:40 »
Играм са Звездом, узео сам Лигу Европе:ave:, Холандску лигу :ave: , Лазовић проглашен за трећег иргача у Европи :ave::ave: у Лиги шампиона сам био други у групи иза Лиона, сад чекам жреб за нокаут фазу:ave: .


Довео сам Дијабија:ave:, Волкота :ave:и Алмуниу :ave:из Арсенала, неког Матриа:ave:, a Д. Лазовић и Срећковић су највише напредовали:ave:
:ave:

Иначе скаут на 5 милки, а јутх тим на 10 милки као што доликује Звезди:ave:
:ave::ave:

питање тежине се не поставља: топ плејер ;)








Групу сам прошао релативно лако, сем потопа ко куће и пораза од Спарте 0-3


у нок-аут фази сам добио Валенцију и једва прошао-на мишиће


после сам растурио Галатасарај, очекивао сам тежи двомеч


у четвртфиналу Спартак....иако сам први меч у гостима одиграо 1-1, и код куће већ у 20 минуту водио 2-0, примио сам гол  на почетку другог полувремена, и до краја страховао за пролаз, али прошао


Полуфинале и Лил, иако сам први меч у гостима добио 3-0, Лил ме је изненадио на мом терену и водио 3-1, е онда је почела борба за голи опстанак, и после неколико промашених сто постотних шанси Лила, ја постижем 2 гол, и стављам тачку на пласман у финале.....


А у финалу......


Дошо је и тај дан........


...згажен ће бити славни Манчестер........


Звезда је изашла у најјачем саставу у том тренутку...
КРИСТИЈАН БОРХА!
 

Милош ЦЗБГ

  • Superstar
  • *****
  • Poruke: 643
    • Pogledaj profil
Odg: Милош *Црвена звезда*
« Odgovor #1 poslato: 30. oktobar 2009, 23:27:29 »


Грчевито сам се бранио и издржао прво полувреме 0-0, а онда у другом, користим грешку Манчестера, и после муњевите акције постижем гол из прве шансе на утакмици


Онда се Манчестер отворио  и оставио ми доста простора за маневрисање, тако да сам после одбрањене стопостотне шансе за Манчестер севнуо у још једну контру и постигао други гол......


СВЕ ЈЕ ГОТОВО СВЕ ЈЕ ПИЈАНО НАША ЗВЕЗДА ПРВАК ПОНОВО


Мало статистике, која и није толико реална, јер је Манчестер био супериорнији тим


У финалу домаћег купа сам испушио  од друголигаша, иако сам водио 1-0


Прва постава у новој сезони и походу ка лиги шампона(ту је и Баста али је у резервама)


Лазовић трећи




Жреб за Лигу шапиона


Табела коло пре краја у којој је решено ко иде даље


Скаут и омладински погон


Статистика на крају друге сезоне у којој је освојена Лига Европе






иначе у првој сеззони сам играо другу лигу коју сам освојио, као и куп, па сам се тако пласирао у Лигу Европе
КРИСТИЈАН БОРХА!
 

Милош ЦЗБГ

  • Superstar
  • *****
  • Poruke: 643
    • Pogledaj profil
Odg: Милош *Црвена звезда*
« Odgovor #2 poslato: 30. oktobar 2009, 23:50:38 »
Када буде обављен жреб за нокаут фазу Лиге шампиона постаавићу нове скринве, иначе другу сезону сам кренуо лоше, и Ајакс ми бежи 9 бодова, једва сам прошао АЗ у купу, на пенале :2guns:

Што се тиче Лиге шампиона испунио сам свој циљ, све остало ће бити успех

Савет за играче који хоће да крену да играју МЛ: Црвена звезда је пуна играча који брзо напредују, али у почетку треба бити веома веома стрпљив и не одустајати, ја сам у другој лиги после 5 кола имао скор 0-0 са 5 бодова, гол нисам могао да дам, после су долазили минималци па убедљиве победе, једноставно морате се навикнути на стил игре са играчима које имате и све ће доћи на своје....
КРИСТИЈАН БОРХА!
 

Lazicy

  • Regular
  • **
  • Poruke: 72
    • Pogledaj profil
    • http://www.nba-serbia.net
Re: Милош *Црвена звезда*
« Odgovor #3 poslato: 31. oktobar 2009, 00:15:43 »
Ti si moj idol.
FC Internazionale 1908
 

Nokia

  • Beginner
  • *
  • Poruke: 2
    • Pogledaj profil
Odg: Милош *Црвена звезда*
« Odgovor #4 poslato: 31. oktobar 2009, 00:19:47 »
Pise kao Lav Tolstoj  :yes:
 

Милош ЦЗБГ

  • Superstar
  • *****
  • Poruke: 643
    • Pogledaj profil
Odg: Милош *Црвена звезда*
« Odgovor #5 poslato: 31. oktobar 2009, 00:23:33 »
шта да радим ако не верујеш, ја сам поставио да поделим своје успехе са другима, ко  ми неверује нек неверује, шта му ја могу ;)
КРИСТИЈАН БОРХА!
 

Nokia

  • Beginner
  • *
  • Poruke: 2
    • Pogledaj profil
Odg: Милош *Црвена звезда*
« Odgovor #6 poslato: 31. oktobar 2009, 00:26:12 »
Ko je rekao da ti ne vjerujem, nego sam samo rekao da pises kao Lav Tolstoj, to je pohvala.
 

Милош ЦЗБГ

  • Superstar
  • *****
  • Poruke: 643
    • Pogledaj profil
Odg: Милош *Црвена звезда*
« Odgovor #7 poslato: 31. oktobar 2009, 00:27:51 »
Citat: Nokia;565358
Ko je rekao da ti ne vjerujem, nego sam samo rekao da pises kao Lav Tolstoj, to je pohvala.


извини онда, ај да не идем даље у оф топик
КРИСТИЈАН БОРХА!
 

zlaxy

  • Марадона - елпибе
  • Legenda foruma
  • *****
  • Poruke: 5038
    • Pogledaj profil
Odg: Милош *Црвена звезда*
« Odgovor #8 poslato: 31. oktobar 2009, 08:10:04 »
Samo trpaj !!!
Број један је Дарко,какав црни Рама !!!
 

Милош ЦЗБГ

  • Superstar
  • *****
  • Poruke: 643
    • Pogledaj profil
Odg: Милош *Црвена звезда*
« Odgovor #9 poslato: 31. oktobar 2009, 15:01:41 »
у првенству, успео сам да искористим киксеве Ајакса и да се приближим на само један бод, али сам пропустио прилику да га претекнем јер сам код куће изгубио од АЗ са 1-0 и пао на трећу позицију


у Лиги шампиона икао је све већ било решено, у последњој утакмици у групи сам кренуо максимално офанзивно против Лијона како би им се реванширао за пораз у првој утакмици од 2-0, добро ми је ишло, био сам много бољи и повео са 1-0 у 43 минуту


Међутим у другом полувремену сам пао и после грешке Дијабија у одбрани примам гол у 80 минуту и то је био крајњи резултат тог меча
Табела


У нокаут фази нисам имао среће при жребу, али ја сам свој циљ у ЛШ остварио тако да немам шта да изгубм, и борићу се до задњег атома снаге, и мислим да могу да играм са њима под условом да успем да дигнем форму екипе


Остатак жреба




Ускоро ће прелазни рок, предлажите које младе, добре играче бих могао да доведем,а да нису скупи јер сам тренутно у финансиској кризи јер сам Волкота довео за 31 милку.имам неке у плану али дајте предлоге, треба ми шпиц, и штопер :thumbup:
КРИСТИЈАН БОРХА!