Autor Tema: Daniel - legendarni :))  (Pročitano 4897 puta)

0 Članovi i 1 gost pregledaju ovu temu.

Leinad

  • Beginner
  • *
  • Poruke: 25
    • Pogledaj profil
Daniel - legendarni :))
« poslato: 28. oktobar 2009, 23:03:23 »
od kako je novi pes izasao,poceo sam da igram i ovaj mod zvani "become a legend" i realno mi se svidja,s tim sto imam jednu zamerku..od nekih 50suta na gol,pogodio sam jedno 20 stative/precke i pocelo je da me smara nenormalno,dao sam cak 3-4gola tako sto se lopta odbila od stative..

inace igram na top player i mogu vam reci da sam poceo veoma dobro,na prvoj utakmici sam dao gol i udelio asistenciju,dobio sam ocenu 7.5 na kraju i naravno dobio dobre ponude,za pocetak sam izabrao Aston Villu i cak sam uspeo da osvojim Ligu Evrope sa Tottenham-om



















 

Leinad

  • Beginner
  • *
  • Poruke: 25
    • Pogledaj profil
update
« Odgovor #1 poslato: 30. oktobar 2009, 17:18:33 »
evo i apdejta..


cetvrti sam u ligi,zadnje 5-6utakmice nisam pobedio..u kupu sam ispao u polufinalu


u ligi sampiona mi najbolje ide,polufinale sa celzije..inace dao sam odlucujuce golove protiv milana i reala zato smo i prosli..


evo cak 12x sam bio MOM..


ovo mi se desava cesto,ne mogu da dam gol iz 10 suta,a jos pogodim 1-2stative..uzas
 

hytekk

  • Beginner
  • *
  • Poruke: 33
    • Pogledaj profil
    • http://hytekk.de
Re: Daniel - legendarni :))
« Odgovor #2 poslato: 30. oktobar 2009, 21:14:10 »
Pokusaj pogoditi stativu ili promasiti go - onda ces pogoditi :wink:
 

doktor985

  • Beginner
  • *
  • Poruke: 45
    • Pogledaj profil
Odg: Daniel - legendarni :))
« Odgovor #3 poslato: 31. oktobar 2009, 05:31:32 »
pomagaj treba mi program za te skrinove nemam volju i zelju da igram na master ligi sam propustio prvu sezonu sa realom a bilo je lepik trenutaka pozz hvala unapred
 

hytekk

  • Beginner
  • *
  • Poruke: 33
    • Pogledaj profil
    • http://hytekk.de
Re: Odg: Daniel - legendarni :))
« Odgovor #4 poslato: 31. oktobar 2009, 05:55:15 »
Citat: doktor985;565415
pomagaj treba mi program za te skrinove nemam volju i zelju da igram na master ligi sam propustio prvu sezonu sa realom a bilo je lepik trenutaka pozz hvala unapred

http://www.fraps.com

Molim lepo.
 

doktor985

  • Beginner
  • *
  • Poruke: 45
    • Pogledaj profil
Odg: Re: Odg: Daniel - legendarni :))
« Odgovor #5 poslato: 31. oktobar 2009, 12:21:12 »
Citat: hytekk;565416
http://www.fraps.com

Molim lepo.

hvala to sam i ja znao samo mi treba nesto krekovano da mi ne pravi fajlove od 1 min 1 giga pa da moram da kompresujem i gubim veliko vreme ako znate naravno hvala i za fraps  jos jednom
 

Leinad

  • Beginner
  • *
  • Poruke: 25
    • Pogledaj profil
Odg: Re: Daniel - legendarni :))
« Odgovor #6 poslato: 31. oktobar 2009, 14:42:39 »
Citat: hytekk;565205
Pokusaj pogoditi stativu ili promasiti go - onda ces pogoditi :wink:

haha,dobra fora ..ali nista nece uspeti :))

-------------------------------------------------------------------------


inace evo jos jednog apdejta,osvojio sam LS..pobedio barsu 3-0 i zabio gol
i onda nakon toga se zavrsila sezona,u ligi sam bio 5..sto se tice transfera presao sam u real madrid :smartass:



 

Leinad

  • Beginner
  • *
  • Poruke: 25
    • Pogledaj profil
Odg: Re: Odg: Daniel - legendarni :))
« Odgovor #7 poslato: 31. oktobar 2009, 14:45:27 »
Citat: doktor985;565514
hvala to sam i ja znao samo mi treba nesto krekovano da mi ne pravi fajlove od 1 min 1 giga pa da moram da kompresujem i gubim veliko vreme ako znate naravno hvala i za fraps  jos jednom


jel ti treba da napravis video ili samo sliku?
sto se slike tice to mozes print screen pa onda u paintu da doradis sta ti treba..
a za video koliko znam jedino ovaj fraps..
 

doktor985

  • Beginner
  • *
  • Poruke: 45
    • Pogledaj profil
Odg: Re: Odg: Daniel - legendarni :))
« Odgovor #8 poslato: 31. oktobar 2009, 15:00:09 »
Citat: Leinad;565584
jel ti treba da napravis video ili samo sliku?
sto se slike tice to mozes print screen pa onda u paintu da doradis sta ti treba..
a za video koliko znam jedino ovaj fraps..


probao sam ovaj naj noviji fraps dosta se razlikuje od starih verzija koje sam ima sada pravi 30 sec 300 mb sto je prihvatljivo jos kad bi se nasao krec za novu vrziju bilo bi dobro jurio sam jutros nesto pa sam nahvatao neke trojance :) pozz hvala jos jednom sada samo da zaradim nesto vredno slikanja u Legend modu master liga me smara vec cekam partizan pozzz
 

miljan91

  • Professional
  • ***
  • Poruke: 172
    • Pogledaj profil
Re: Daniel - legendarni :))
« Odgovor #9 poslato: 8. novembar 2009, 00:39:41 »
imam isti problem ko ti.... :( na jednom mecu imam bar 3 100%-tne prilike i uvek mi golman odbrani :krsti
 

Leinad

  • Beginner
  • *
  • Poruke: 25
    • Pogledaj profil
Odg: Re: Daniel - legendarni :))
« Odgovor #10 poslato: 9. novembar 2009, 13:47:10 »
Citat: miljan91;570155
imam isti problem ko ti.... :( na jednom mecu imam bar 3 100%-tne prilike i uvek mi golman odbrani :krsti
pa da,cak mi lakse da postignem gol iz sutem iz daleka :yes:



----

inace nisam igrao neko vreme,ali ce uskoro update..sad sam drugi u ligi i nadavao sam se golova u ovoj sezoni :player:

------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------








 

Leinad

  • Beginner
  • *
  • Poruke: 25
    • Pogledaj profil
Odg: Daniel - legendarni :))
« Odgovor #11 poslato: 12. novembar 2009, 06:44:21 »
osvojio sam ligu,ligu sampiona,cup ..bio sam najbolji igrac lige,drugi strelac lige sa 24 gola..evo na kraju sezone sam se odlucio da predjem u chelsea,jer sam u spaniji osvoji sve:yes:







 

Leinad

  • Beginner
  • *
  • Poruke: 25
    • Pogledaj profil
Odg: Daniel - legendarni :))
« Odgovor #12 poslato: 12. novembar 2009, 06:58:50 »
hmm zaboravio sam,evo i ocene trenutne :closedeyes:

 

asdasdasd

  • Beginner
  • *
  • Poruke: 16
    • Pogledaj profil
Odg: Re: Daniel - legendarni :))
« Odgovor #13 poslato: 12. novembar 2009, 13:40:16 »
Citat: miljan91;570155
imam isti problem ko ti.... :( na jednom mecu imam bar 3 100%-tne prilike i uvek mi golman odbrani :krsti


ma cuti bolje i to nego kad si sam isped golmana u 16m a neki kreten ti s ledja polomi noge a sudija coolira, boli ga ku*ac...to mi se jedno 20 puta desilo, dodje mi da obrisem pes :angry:
 

Leinad

  • Beginner
  • *
  • Poruke: 25
    • Pogledaj profil
Odg: Re: Daniel - legendarni :))
« Odgovor #14 poslato: 12. novembar 2009, 16:56:56 »
Citat: asdasdasd;572607
ma cuti bolje i to nego kad si sam isped golmana u 16m a neki kreten ti s ledja polomi noge a sudija coolira, boli ga ku*ac...to mi se jedno 20 puta desilo, dodje mi da obrisem pes :angry:


haha,ko kaze da se to ne desava..daje mi :zuti: za obican faul,a kad oni klize meni s ledja i to poslednji igrac ili uopsteno,ne sudi faul..koliko puta nece ni penal da mi sudi,bas su sjebali pes s tim :thumbdown: