Autor Tema: Logos by Mladja  (Pročitano 66916 puta)

0 Članovi i 1 gost pregledaju ovu temu.

Rossobianco

  • Superstar
  • *****
  • Poruke: 2442
    • Pogledaj profil
    • http://www.serbian-fm.net
Odg: Logos by Mladja
« Odgovor #15 poslato: 28. oktobar 2009, 10:11:15 »
Mladjo :ave:
 

froginho

  • Chamaeleo Calyptratus
  • Superstar
  • *****
  • Poruke: 1399
    • Pogledaj profil
Odg: Logos by Mladja
« Odgovor #16 poslato: 28. oktobar 2009, 18:42:01 »
svaka cast care , ja vec poceo ubacivat tvoje grbove one iz teme u 2009
 

Gaj-A

  • Beginner
  • *
  • Poruke: 26
    • Pogledaj profil
Odg: Logos by Mladja
« Odgovor #17 poslato: 28. oktobar 2009, 20:02:01 »
Evo Mladja ako imas vremena uradi ako ne nema veze, logo EPL (engleske premier lige) na rukavima za oba dresa. Hvala
http://rapidshare.com/files/299205143/kit.rar.html
 

luka94bg

  • Beginner
  • *
  • Poruke: 34
    • Pogledaj profil
Re: Logos by Mladja
« Odgovor #18 poslato: 28. oktobar 2009, 20:54:04 »
cek kako se ovi grbovi ubacuju mora preko ggs-a??? :S
 

Mladja

  • Top player
  • ****
  • Poruke: 377
    • Pogledaj profil
Re: Logos by Mladja
« Odgovor #19 poslato: 29. oktobar 2009, 12:47:59 »
Citat: froginho;564100
svaka cast care , ja vec poceo ubacivat tvoje grbove one iz teme u 2009


Ne moraš da ubacuješ one iz 2009-ke, ovo su sve binovi, samo zameniš poneki ako ti se razlikuje.

Citat: Gaj-A;564133
Evo Mladja ako imas vremena uradi ako ne nema veze, logo EPL (engleske premier lige) na rukavima za oba dresa. Hvala
http://rapidshare.com/files/299205143/kit.rar.html


Sve sam probao ali ne ide nikako. Na golmanskim se ne vidi logo ako su dugački rukavi, ne znam u čemu je fora. Bolje iscimaj nekoga ko radi sa dresovima, ja ih nisam do sad radio tako da ne znam. Jbg, izvini.

Citat: luka94bg;564168
cek kako se ovi grbovi ubacuju mora preko ggs-a??? :S


Ne moraš, samo prekopiraj fajlove u kitserver, tj. u foldere u kojima treba da budu.
 

Avenger

  • Ти се бори, север ће да гори
  • Superstar
  • *****
  • Poruke: 2064
    • Pogledaj profil
Odg: Logos by Mladja
« Odgovor #20 poslato: 29. oktobar 2009, 12:55:18 »
Predooobrooooo
 

luka94bg

  • Beginner
  • *
  • Poruke: 34
    • Pogledaj profil
Re: Logos by Mladja
« Odgovor #21 poslato: 29. oktobar 2009, 13:39:00 »
ja udjem u ggs otvorim dt04.img nadjem prvo unnamed 17 i idem da ga zamenim sa uzmem unnamed 17 sto sam skinuo i izadje mi ovo i tu idem yes i onda zabaguje program???
 

Mladja

  • Top player
  • ****
  • Poruke: 377
    • Pogledaj profil
Re: Logos by Mladja
« Odgovor #22 poslato: 29. oktobar 2009, 14:32:07 »
Mislim da ne možeš unutar dt04.img, moračeš da eksportuješ bin fajlove negde pa onda da ubacuješ grbove. Kad sve to završiš ponovo otvori dt04.img pa idi na Increase reserved space pa onda klikneš na željeni bin pa Import file over this one i onda ga zameniš onim binom u koji si ubacio grbove. To je prvi način, a postoji još jedan mnogo lakši a to je da koristiš kitserver ;)
 

luka94bg

  • Beginner
  • *
  • Poruke: 34
    • Pogledaj profil
Re: Logos by Mladja
« Odgovor #23 poslato: 29. oktobar 2009, 14:51:44 »
Citat: Mladja;564500
Mislim da ne možeš unutar dt04.img, moračeš da eksportuješ bin fajlove negde pa onda da ubacuješ grbove. Kad sve to završiš ponovo otvori dt04.img pa idi na Increase reserved space pa onda klikneš na željeni bin pa Import file over this one i onda ga zameniš onim binom u koji si ubacio grbove. To je prvi način, a postoji još jedan mnogo lakši a to je da koristiš kitserver ;)

ok a kako onda preko kitservera nisam jos skonto program gde da iskopiram ovo sto sam skinuo nece nikako :S:sweatdrop:
 

Mladja

  • Top player
  • ****
  • Poruke: 377
    • Pogledaj profil
Re: Logos by Mladja
« Odgovor #24 poslato: 29. oktobar 2009, 15:07:40 »
Citat: luka94bg;564510
ok a kako onda preko kitservera nisam jos skonto program gde da iskopiram ovo sto sam skinuo nece nikako :S:sweatdrop:

Pa skini kitserver, imaš ovde na forumu. Kopiraj ga tamo gde ti je instalirana igra, uđi u folder kitserver, pa na setup.exe i to je to. A ove fajlove samo prekopiraj u odgovarajuče foldere...fajlove iz dt04.img prekopiraš u kitserverexample-root1imgdt04.img folder, fajlove iz dt05_e.img kopiraš u kitserverexample-root1imgdt05_e.img i tako dalje. Ako skineš prazan kitserver, tj. da se ne nalaze ovi folderi u njemu, onda kopiraj cele foldere u kitserverexample-root1img.
 

brandzula

  • Professional
  • ***
  • Poruke: 148
    • Pogledaj profil
Odg: Logos by Mladja
« Odgovor #25 poslato: 1. novembar 2009, 01:29:20 »
Mladjo mozes li da mi okacis fajl za taj replay sa lavom u eng.ligi kao i za ostale ako si uradio...jos mi reci u koji folder ih ubacujem u kitserveru? poz:
 

Mladja

  • Top player
  • ****
  • Poruke: 377
    • Pogledaj profil
Re: Odg: Logos by Mladja
« Odgovor #26 poslato: 1. novembar 2009, 01:53:31 »
Citat: brandzula;565930
Mladjo mozes li da mi okacis fajl za taj replay sa lavom u eng.ligi kao i za ostale ako si uradio...jos mi reci u koji folder ih ubacujem u kitserveru? poz:


Skini ceo ovaj dodatak, mislim da je negde oko 8 MB. Jedino ako ti je baš frka ili imaš Dial-up onda ču okačiti posebno samo taj fajl. Nisam sad trenutno siguran, ali mislim da se svi replay logos fajlovi nalaze u dt06.img folderu.
 

brandzula

  • Professional
  • ***
  • Poruke: 148
    • Pogledaj profil
Odg: Re: Odg: Logos by Mladja
« Odgovor #27 poslato: 1. novembar 2009, 11:34:27 »
Citat: Mladja;565939
Skini ceo ovaj dodatak, mislim da je negde oko 8 MB. Jedino ako ti je baš frka ili imaš Dial-up onda ču okačiti posebno samo taj fajl. Nisam sad trenutno siguran, ali mislim da se svi replay logos fajlovi nalaze u dt06.img folderu.


Samo mi reci koji su brojevi ja cu ih sam izvuci da te ne cimam sa kacenjem...jer ne mogu da ubacim sve tvoje grbove u patch 0.7...a volio bih ove grbove reprezentacija kao i ovih fake ekipa da zamijenim ali nece preko GGS-a,pa ubacujem preko kitservera a ne znam koji su brojevi...  :sweatdrop:
 

froginho

  • Chamaeleo Calyptratus
  • Superstar
  • *****
  • Poruke: 1399
    • Pogledaj profil
Odg: Logos by Mladja
« Odgovor #28 poslato: 1. novembar 2009, 14:18:21 »
Mladjo jel moze grb od AIK-a iz Stockholma posto ga nisam niti u jednoj temi naso
 

Johnny_Ks

  • Superstar
  • *****
  • Poruke: 1090
    • Pogledaj profil
Odg: Logos by Mladja
« Odgovor #29 poslato: 1. novembar 2009, 14:30:41 »
mladjo moze Logo od Jelen Super Lige...