Autor Tema: stefke *FC Porto*  (Pročitano 3369 puta)

0 Članovi i 1 gost pregledaju ovu temu.

stefke

  • Moderator
  • *****
  • Poruke: 1130
    • Pogledaj profil
stefke *FC Porto*
« poslato: 24. oktobar 2009, 00:39:30 »
Igram ML sa portom, evo pocinje mi 3 sezona, od pojacanja doveo sam Sulejmanija, Negreda, Gordona, Leskota i Jovetica. Prvu sezonu sam lagano zavrsio na prvom mestu u drugoj ligi imao sam 16 bodova prednosti u odnosu na drugoplasiranu ekipu. Hulk je bio najbolji strelac sa 15 golova a MVP lige je bio Negredo sa 14 golova i 11 asistencija.
U drugoj sezoni sam osvojio liga kup pobedom nad Machesterom 4:3 u finalu kupa, a u ligi sam bio 5-ti i usao sam u ligu evrope. Negredo je bio najbolji strelac lige sa 24 gola, a Varela je bio najbolji asistent sa 10 asistencija, obojica su takodje bili u najboljih 11 lige...
Tako je za sada, kasnije cu okaciti neke slike da vidite kakav mi je prvi tim i tako to, inace u onom Youth timu sam nasao nekog Marokanca ima 16 godina i nabudzen je ima ocene malo jace nego krkic i pun ku**c onih kartica sad sam ga uveo u prvi tim mali kida koliko je dobar..

Inace ko juri talente, kupite Hulka ako mozete decko jede malu decu koliko se pojacava trenutno mu je onaj overeal na 90 i razbija kako igra, pored njega Varela je odlican (takodje iz Porta) decko je posle dve sezone brz kao Brzi Gonzales , i Sulejmani je dobar evo meni posle dve sezone ima ocene kao Robbie Keane otprilike i daje dosta golova...
 

stefke

  • Moderator
  • *****
  • Poruke: 1130
    • Pogledaj profil
Re: stefke *FC Porto*
« Odgovor #1 poslato: 24. oktobar 2009, 12:32:08 »
 

MiloshDjordjevic

  • Top player
  • ****
  • Poruke: 433
    • Pogledaj profil
Odg: stefke *FC Porto*
« Odgovor #2 poslato: 25. oktobar 2009, 14:25:23 »
Eh ni Varela ni Hulk nece da dodju u Espanyol :crying:
 

heavy_grobar

  • Top player
  • ****
  • Poruke: 489
    • Pogledaj profil
Re: stefke *FC Porto*
« Odgovor #3 poslato: 25. oktobar 2009, 14:43:33 »
dobar dobar :D eee jel znas kako da uporedim ocjene od igraca tj ocjene na pocetku sezone i ocjene na kraju sezone....kontas sta ocu pitati? :D
REALITY! Is For Losers Who Don\'t Play Video Games! :angel:
 

Johnny_Ks

  • Superstar
  • *****
  • Poruke: 1090
    • Pogledaj profil
Odg: stefke *FC Porto*
« Odgovor #4 poslato: 26. oktobar 2009, 12:29:03 »
sacu ja da pozovem hulka i varelu pa da vidim da li ce se prikljuce klubu inace hulk je strava... srecno u karijeri...
 

James_10

  • Top player
  • ****
  • Poruke: 404
    • Pogledaj profil
Odg: stefke *FC Porto*
« Odgovor #5 poslato: 27. oktobar 2009, 00:10:09 »
stefke jel navijas za porto ? ako navijas moj si covek , i ja prelazim s portom imam solidan tim doveo nasrija,marsela,santa kruza,a hulk i varela kidaju...samo ne znam kako slike da postavim..
 

Gose.Karov

  • Beginner
  • *
  • Poruke: 27
    • Pogledaj profil
Re: stefke *FC Porto*
« Odgovor #6 poslato: 27. oktobar 2009, 21:54:26 »
stefke koj of koristis.Aj ako mozes postavi link
 

stefke

  • Moderator
  • *****
  • Poruke: 1130
    • Pogledaj profil
Re: stefke *FC Porto*
« Odgovor #7 poslato: 28. oktobar 2009, 15:52:46 »
Citat: Gose.Karov;563650
stefke koj of koristis.Aj ako mozes postavi link
Koristim Default OF...
Citat: Rasxo;563258
stefke jel navijas za porto ? ako navijas moj si covek , i ja prelazim s portom imam solidan tim doveo nasrija,marsela,santa kruza,a hulk i varela kidaju...samo ne znam kako slike da postavim..
Navijam za porto posto igraju najlepsi fudbal u portugalu, a i 100 puta sam uzeo pare na kladionici igrajuci na njih...
Citat: kornjaca;562755
sacu ja da pozovem hulka i varelu pa da vidim da li ce se prikljuce klubu inace hulk je strava... srecno u karijeri...
Hvala...
Citat: heavy_grobar;562250
dobar dobar :D eee jel znas kako da uporedim ocjene od igraca tj ocjene na pocetku sezone i ocjene na kraju sezone....kontas sta ocu pitati? :D
Kontam, mislim da to nije moguce, i ja sam to hteo ali ne ide mi bas...

Ovih dana sam bio na ekskurziji zato nije bilo screenova i izvestaja iz master lige ocekjte izvestaje ovih dana.