Autor Tema: Become a legend 2010 - Extra  (Pročitano 94217 puta)

0 Članovi i 1 gost pregledaju ovu temu.

PFC forever

  • Superstar
  • *****
  • Poruke: 557
    • Pogledaj profil
Odg: Re: Odg: Re: Odg: Become a legend 2010 - Extra
« Odgovor #15 poslato: 22. oktobar 2009, 19:42:46 »
Citat: milosh-96;559841
Ne morate da stavljate link večsam sam pronašao. Hvala svima koji su hteli.


Ako si nasao baci link na pm !!:wheelchair: Ubicu se ako ne budem bio Nelson Dida 2
 

4evra

  • Nerazzurro
  • Legenda foruma
  • *****
  • Poruke: 10025
    • Pogledaj profil
Re: Become a legend 2010 - Extra
« Odgovor #16 poslato: 22. oktobar 2009, 21:15:08 »
Jel iko ima osecaj da je zbog ukidanja "soliranja" sa driblinzima, BaL,barem u pocetku,kad ste nula od igraca,otezan do bola?
Vec 8 utakmica odigrao,onaj menadzer rejting mi nije ni do pola,kako god odigrao maximalna ocena je 6 -6,5.
Da bi zabili gol ili barem asistirali,morate se osloniti na timsku igru,jer je solaza skoro pa potpuno ukinuta(u pocetku),a posto ste u pocetku u mahom nekom levom timu(da stvar bude gora,u rezervama od tog tima) veoma je tesko probiti se :D

Kakvi su vasi prvi utisci?

p.s. ffs,nek neko promeni ime teme u Become a Legend-Opsta diskusija, ovo "extra" nazivu teme veze sa vezom nema :wacko:

edit2:
na treningu me ukenjalo za gol,i dobio sam ocenu 7,5 nakon cega je rejting kod menadzera skocio za oko 50% ,presao sam na klupu od prvog tima,3 utakmice me idiotski trener uvodio u 86 minuti,i tokom tih 4 minute koje sam imao nisam imao mozda 1-2 kontakta sa loptom,te mi ukupna ocena nije data,sto je uzrokovalo da rejting opada i sad sam opet u zamenama(dakle ni na klupi) :slap:
Mnogo iritirajuce,barem za sada
It will be born here, at the Orologio restaurant,meeting place of artists and it will be always a team of great talent.On this splendid night it's colours will be given:The black and the blue with a golden background of the stars. It will be called Internazionale,because we are brothers of the world
 

acadelije

  • Beginner
  • *
  • Poruke: 11
    • Pogledaj profil
Re: Odg: Re: Odg: Re: Odg: Become a legend 2010 - Extra
« Odgovor #17 poslato: 22. oktobar 2009, 23:33:14 »
Citat: milosh-96;559841
Ne morate da stavljate link večsam sam pronašao. Hvala svima koji su hteli.


brate ae baci link na pm ako si stvarno nasao
 

Ghost Rider

  • Superstar
  • *****
  • Poruke: 1843
    • Pogledaj profil
Re: Become a legend 2010 - Extra
« Odgovor #18 poslato: 23. oktobar 2009, 00:08:36 »
4evra poceo sam ja da igram BAL na professional i u prvom timu sam Aston vile dao sam mozda 4 gola al nemogu golmani da brane onako na professional svaku loptu sa 16 odbrane ama svaku ova 4 gola sam dao malte ne na odbitak ocenu su mi tuga jes da je jos prva sezona al slabo ide nesto...
 

zlaxy

  • Марадона - елпибе
  • Legenda foruma
  • *****
  • Poruke: 5038
    • Pogledaj profil
Odg: Become a legend 2010 - Extra
« Odgovor #19 poslato: 23. oktobar 2009, 00:14:22 »
ja turio probnu na regular dao gol , asistencija 2:0,ponudi mi lacio ugovor i ja izadjem
na top player ne zelim da zamislim kako je
ja sam se i ovde iskidao..samo sam se u te dve snasao..

lazzio merda
Број један је Дарко,какав црни Рама !!!
 

4evra

  • Nerazzurro
  • Legenda foruma
  • *****
  • Poruke: 10025
    • Pogledaj profil
Re: Become a legend 2010 - Extra
« Odgovor #20 poslato: 23. oktobar 2009, 00:20:37 »
Ma ja sam sam sebi kriv.
Uzeo top player,i odlucio da pocnem u budjavoj holandskoj ligi,pa da me onda otkriju drugi klubovi.
Kad ono,igram u Wallwijku,i to igram u onome timu sa rezervama,dakle akrapi teski.
+ konami svoj "anti solo" sistem ubacio i u BaL tako da ni ja solo ne mogu nista izvesti...
poludeo sam,znaci 10 utakmica odigram perfektno u tom 2 timu,neke ocene oko 6-7 nabijem,napokon doguram do klupe prvoga tima,i onda me trener stalno ubacuje u 80 minuti,i kako samo 10 minuta igram nikad ne dobijem ocenu i rating mi opadne i tako u nedogled :wall:
It will be born here, at the Orologio restaurant,meeting place of artists and it will be always a team of great talent.On this splendid night it's colours will be given:The black and the blue with a golden background of the stars. It will be called Internazionale,because we are brothers of the world
 

casillas

  • Professional
  • ***
  • Poruke: 107
    • Pogledaj profil
    • http://www.footballpictures.net/data/media/88/Casillas.jpg
Odg: Re: Odg: Re: Odg: Become a legend 2010 - Extra
« Odgovor #21 poslato: 23. oktobar 2009, 00:58:24 »
Citat: milosh-96;559841
Ne morate da stavljate link večsam sam pronašao. Hvala svima koji su hteli.

Brate haj mi posalji link na PM...molim te....
 

Darcoolio

  • Diskriminator foruma
  • Administrator
  • *****
  • Poruke: 26477
    • Pogledaj profil
Re: Become a legend 2010 - Extra
« Odgovor #22 poslato: 23. oktobar 2009, 03:15:42 »
BAL objašnjava neke stvari...igram za Sunderland, posle 6 utakmica za drugi tim konačno se probijem do klupe i onda narednih 4-5 utakmica ulazim po 15-20 minuta.
Nekako se konačno probijem do prve postave, i provalim da Konami opet k*nja sa ocenama.
Na jednoj tekmi imam 3 asistencije i dobijem 6, a na drugoj 2 asistencije i 2 gola i zaradim 7.
Stvarno ne znam šta čovek treba da uradi da bi dobio veču ocenu i kako sam na jednoj dobio 7.5, stvarno nemam pojma...


Posebna ponuda za članove foruma za MTS i Supernovu.
Poruka u inbox za ponudu ili klik na baner za više informacija.
 

4evra

  • Nerazzurro
  • Legenda foruma
  • *****
  • Poruke: 10025
    • Pogledaj profil
Re: Become a legend 2010 - Extra
« Odgovor #23 poslato: 23. oktobar 2009, 11:35:53 »
Jel iko skontao da je izvodjenje kornera promenjeno?
U 09,dok onaj igrac izvede korner,moje je bilo samo da stisnem sut i odredim smer a moj igrac bi automatski "lock on" na loptu i poletio da je udari,dok ovde vec iz par kornera,u vecini slucajeva koliko god puta stisnuo sut igrac stoji u mestu u kom je bio,bez da skace ili da leti na loptu.
Jel jos neko primetio ovo ili je to samo moje neznanje? :)
It will be born here, at the Orologio restaurant,meeting place of artists and it will be always a team of great talent.On this splendid night it's colours will be given:The black and the blue with a golden background of the stars. It will be called Internazionale,because we are brothers of the world
 

ShevaSerbia

  • Top player
  • ****
  • Poruke: 420
    • Pogledaj profil
    • https://www.facebook.com/panicfilip
Odg: Become a legend 2010 - Extra
« Odgovor #24 poslato: 23. oktobar 2009, 11:58:35 »
Tako je i u igri kada ubacis, moras da trcis ka lopti da bi je udario, ne ide igrac automatski ka njoj, moras ti da se postavis gde lopta pada...
 

Darcoolio

  • Diskriminator foruma
  • Administrator
  • *****
  • Poruke: 26477
    • Pogledaj profil
Re: Become a legend 2010 - Extra
« Odgovor #25 poslato: 23. oktobar 2009, 12:34:39 »
Primetio sam, sad sam dao samo jedan gol glavom iz kornera, a na 2009 sam ubijao.
Bolje je u svakom slučaju, nema šta.
Posle ču da isprobam i master ligu kad se malo zasitim ovoga, ali mi se sve čini da neču još :)


Posebna ponuda za članove foruma za MTS i Supernovu.
Poruka u inbox za ponudu ili klik na baner za više informacija.
 

Loqo

  • Solo per ti...
  • Superstar
  • *****
  • Poruke: 1322
    • Pogledaj profil
Odg: Become a legend 2010 - Extra
« Odgovor #26 poslato: 23. oktobar 2009, 13:27:56 »
Sta im je bilo tesko da naprave CB poziciju stvarno ne razumem,ogroman minus...
 

Dusan Maksimovic

  • Beginner
  • *
  • Poruke: 14
    • Pogledaj profil
Odg: Become a legend 2010 - Extra
« Odgovor #27 poslato: 23. oktobar 2009, 14:31:05 »
e, ovo je katastrofa, poceo sam da igram na top player, igram za Hull, odigrao sam vec 10 trening meceva i ni jednu pravu utakmicu.
Inace igram u veznom redu na sredini. Ja ne mogu da verujem koliko je AI glup, ja pravim akcije, al oni ne mogu da daju gol nikako, kad sam u prilici, nece da dodaju loptu nego idu solo, sve bre suprotno... i tako ja izginem na terenu, a dobijem ocenu 6.0. Njesra... solo je nemoguc
Pitanje dal cu ikad doci do klupe, a ne prvog tima
 

CREEP

  • I\'m ALEKSANDAR, BITCH
  • Superstar
  • *****
  • Poruke: 726
    • Pogledaj profil
    • http://www.barinfo.co.me/
Odg: Become a legend 2010 - Extra
« Odgovor #28 poslato: 23. oktobar 2009, 15:05:08 »
Ja sam samo odigrao prvu na top player , i trazio me lazio . A u prvoj  utakmici sam dao gol u 89tom kad sam odlucio da idem solo i opalio sa oko 20m i dao gol oO, a ocena mi na kraj meca bila 6,5.Nisam jos poceo sa treninzima al sad kad vidim komentare ne pocinje mi se :D
Murinjo je sebi dozvolio da dovede pet igrača koje plati 100 miliona evra, a nijedan mu nije u prvom planu. On je dovoljan sam sebi. Videli ste kako se teatralno ljubi sa igračima, a pritom mu ekipa nije odigrala autoritativno. I pored premora, Real je morao da odigra bolje u revanšu.
Radomir Antić[/b]
 

PFC forever

  • Superstar
  • *****
  • Poruke: 557
    • Pogledaj profil
Odg: Re: Odg: Re: Odg: Become a legend 2010 - Extra
« Odgovor #29 poslato: 23. oktobar 2009, 16:57:48 »
Citat: milosh-96;559841
Ne morate da stavljate link večsam sam pronašao. Hvala svima koji su hteli.


Daj link na pm  ako si nasho please :ziveli: !