Autor Tema: PES2010 gameplay video  (Pročitano 37180 puta)

0 Članovi i 1 gost pregledaju ovu temu.

Aladdin986

  • Superstar
  • *****
  • Poruke: 981
    • Pogledaj profil
PES2010 gameplay video
« Odgovor #15 poslato: 12. avgust 2009, 03:56:39 »
( strategije jedva cekam  za ovo i igram ovaj pes ) alii gameplay je malo bolji nego u pes09 ....moraju jos da prorade na pracenje igre ... KRECU SE IGRACI SAMO ONI KOJE NAMESTIS U STRATEGIJI

POSMATRAO SAM SA STRANE IGRACI KOJI SE BRANE  da se ne krecu jedino ako je u blizini lopte :( a rekli su da je AI mnogo bolji .. no ima jos dosta da se radi za  sada sam zadovoljan njihovim zalaganjem

SADA SAM SRDACAN I  stigli su do cene 30 eura za igru :)
 

Boki0812

  • Top player
  • ****
  • Poruke: 277
    • Pogledaj profil
PES2010 gameplay video
« Odgovor #16 poslato: 12. avgust 2009, 04:21:07 »
extra sve ovo izgleda....samo sada ce nam namestanje taktike trajati duze nego sama igra:)
 

DreadLock7

  • Beginner
  • *
  • Poruke: 32
    • Pogledaj profil
PES2010 gameplay video
« Odgovor #17 poslato: 12. avgust 2009, 06:56:47 »
Citat: Boki0812;527751
extra sve ovo izgleda....samo sada ce nam namestanje taktike trajati duze nego sama igra:)


Upravo to, ove kartice dok namestis za svakog igraca + ovo player support i ostale stvarcice
 

maremas

  • Legenda foruma
  • *****
  • Poruke: 10158
    • Pogledaj profil
    • http://www.pes-serbia.net
PES2010 gameplay video
« Odgovor #18 poslato: 12. avgust 2009, 11:25:07 »
Citat: Aladdin986;527749
KRECU SE IGRACI SAMO ONI KOJE NAMESTIS U STRATEGIJI

POSMATRAO SAM SA STRANE IGRACI KOJI SE BRANE  da se ne krecu jedino ako je u blizini lopte
Upravo sam ponovo gledao video i obratio paznju na to sto kazes i mislim da nisi upravu, svaki igrac se krece i ponasa "po meni" kako bi trebalo znaci ko u stvarnosti, a mozda ti ocekujes da igraju kao sto smo mi igrali kao klinci, svi na loptu :D

Zapazio sam da su mreze bolje, mnogo zatenutije kad lopta udari u njih :punk:
 

kum_2007

  • Regular
  • **
  • Poruke: 89
    • Pogledaj profil
PES2010 gameplay video
« Odgovor #19 poslato: 12. avgust 2009, 11:30:20 »
Slazem se Maremas.
Ako je igrac na poziciji npr. LB ili CB, a igra se odvija na strani terena koja nema veze sa njim, sta ocekivati od njega, nego da drzi svoju poziciju, ukoliko to nismo promenili u 'kartama'. Nece, sto kazes, svi na loptu :-)

Ovo sa unapredjivanjem strateskog plana je nesto sto sam cekao od kako znam da postoji ovaj PES, tako da nema dalje sto se tice ovoga. Izuzetno.
 

4evra

  • Nerazzurro
  • Legenda foruma
  • *****
  • Poruke: 10025
    • Pogledaj profil
PES2010 gameplay video
« Odgovor #20 poslato: 12. avgust 2009, 11:38:49 »
jos su ubacili one slidere,da njihova promena bude trenutna,pa sad ce tokom utakmice svakih 10 sekundi likovi paliti i gasiti to da bi podesavali formaciju,sto mi na kraju unisti gameplay.

Trebali su sva ova taktiziranja ostaviti samo za podesavanje formacija pre meca i na poluvremenu,tj.iskljuciti opciju da ih mozete podesavati tokom utakmice.
Napravise od PES-a nekog menadzera...
It will be born here, at the Orologio restaurant,meeting place of artists and it will be always a team of great talent.On this splendid night it's colours will be given:The black and the blue with a golden background of the stars. It will be called Internazionale,because we are brothers of the world
 

kum_2007

  • Regular
  • **
  • Poruke: 89
    • Pogledaj profil
PES2010 gameplay video
« Odgovor #21 poslato: 12. avgust 2009, 11:46:09 »
Pa tako i treba da bude, vrsta simulacije, sa svim primesama, tj. mogucnostima menadzera. Koji ste vi likovi. Ljudi prave sve savrseniji fudbal, a vi se samo nesto zalite, jer imamo sve vise mogucnosti da nase fudbalske vizije pretocimo u samu igru, a vama ni to ne odgovara.

Uzmite lepo, pa igrajte fudbal na staroj Segi (na Segi uzmes loptu i samo 'vozi', ne secam se ima li uopste pauze) i nemojte da smarate ovde ako se nesto usavrsava.
I zapitajte se, hocete li vi pravu simulaciju fudbala i svih mogucnosti taktiziranja ili crtani film koji izgleda kao fudbal??!!
 

goran_pesmaster

  • Superstar
  • *****
  • Poruke: 2938
    • Pogledaj profil
    • http://www.fm-yu.com
PES2010 gameplay video
« Odgovor #22 poslato: 12. avgust 2009, 12:09:40 »
@4evra,pa ti podesavas stil igre koji ti odgovara!Ako usavrsis podesavanja,neces morati svakih 5 sekundi da namestas ;)

Partizan FOREVER

  • Superstar
  • *****
  • Poruke: 1153
    • Pogledaj profil
PES2010 gameplay video
« Odgovor #23 poslato: 12. avgust 2009, 12:13:10 »
Odlicno sto ce da ima ovakva podesavanja za taktiku  :ave:
Ovo je nesto novo, i mnogo bolje... Puno puta sam se nervirao sto ne mogu tacno kako 'ocu da postavim defanzivnu liniju, kako igraci da igraju presing, kad bekovi da utrcavaju... Sad ce biti druga prica :D
 

joco23

  • Superstar
  • *****
  • Poruke: 1659
    • Pogledaj profil
PES2010 gameplay video
« Odgovor #24 poslato: 12. avgust 2009, 12:24:01 »
izgleda dobro, svidja mi se sto se otvaraju igraci onako, a ne ko na prethodnim verzijama da se sudaraju... i mreze su malo poboljsali, ali i dalje lopta kad udje u njih lete do tribina ::S:
Zimski update. Zima 2010
Svaka riba \'oce sa mnom da se prca.
 

4evra

  • Nerazzurro
  • Legenda foruma
  • *****
  • Poruke: 10025
    • Pogledaj profil
PES2010 gameplay video
« Odgovor #25 poslato: 12. avgust 2009, 14:01:03 »
Citat: goran_pesmaster;527784
@4evra,pa ti podesavas stil igre koji ti odgovara!Ako usavrsis podesavanja,neces morati svakih 5 sekundi da namestas ;)

ma videcemo kako ce resiti taj problem,recimo na online,lik dobije loptu,ide pause,salje sve u napad,dok je izgubi,ide pause,pa ide sve u defanzivu itd itd(da ne dodje do zabune,ovo mislim ako ne bude  sistem queueovanja zahteva za pauzu).Jos offline kad budu...

Citat: kum_2007;527780
Pa tako i treba da bude, vrsta simulacije, sa svim primesama, tj. mogucnostima menadzera. Koji ste vi likovi. Ljudi prave sve savrseniji fudbal, a vi se samo nesto zalite, jer imamo sve vise mogucnosti da nase fudbalske vizije pretocimo u samu igru, a vama ni to ne odgovara.

Uzmite lepo, pa igrajte fudbal na staroj Segi (na Segi uzmes loptu i samo 'vozi', ne secam se ima li uopste pauze) i nemojte da smarate ovde ako se nesto usavrsava.
I zapitajte se, hocete li vi pravu simulaciju fudbala i svih mogucnosti taktiziranja ili crtani film koji izgleda kao fudbal??!!

Nisam ja nigde ni rekao da je to lose.Samo sam rekao da sva ova podesavanja trebaju ostati u podesavanju formacije na pocetku utakmice,bez da se cackaju tokom utakmice.Nekako mi je tu preveliki akcenat stavljen na ulogu trenera/menadzera,umesto na igrace i tim.
PES je uvek bio blizi arkadnom nego tom nekom "lupanju glave" za taktiziranje(ne mislim na podesavanje formacije).
A ko voli cackati ozbiljnije sve to i stimati itd itd ima Menadzer,zato su ga i napravili.
It will be born here, at the Orologio restaurant,meeting place of artists and it will be always a team of great talent.On this splendid night it's colours will be given:The black and the blue with a golden background of the stars. It will be called Internazionale,because we are brothers of the world
 

maremas

  • Legenda foruma
  • *****
  • Poruke: 10158
    • Pogledaj profil
    • http://www.pes-serbia.net
PES2010 gameplay video
« Odgovor #26 poslato: 12. avgust 2009, 14:09:08 »
Citat: 4evra;527825
ma videcemo kako ce resiti taj problem,recimo na online,lik dobije loptu,ide pause,salje sve u napad,dok je izgubi,ide pause,pa ide sve u defanzivu itd itd(da ne dodje do zabune,ovo mislim ako ne bude  sistem queueovanja zahteva za pauzu).Jos offline kad budu...
Online imas ogranicen broj pauzi ;)
 

miljan91

  • Professional
  • ***
  • Poruke: 172
    • Pogledaj profil
PES2010 gameplay video
« Odgovor #27 poslato: 12. avgust 2009, 14:22:59 »
Ovo izgleda :ave: :ave: :ave: :ave: jedva cekam da izadje demo...
 

heavy_grobar

  • Top player
  • ****
  • Poruke: 489
    • Pogledaj profil
PES2010 gameplay video
« Odgovor #28 poslato: 12. avgust 2009, 17:19:57 »
ova igra je bozija igrA!!!! KAKO BI REKLI U CRKVI: HALILUJA!!!! :taz:
REALITY! Is For Losers Who Don\'t Play Video Games! :angel:
 

kicba70

  • Beginner
  • *
  • Poruke: 45
    • Pogledaj profil
PES2010 gameplay video
« Odgovor #29 poslato: 12. avgust 2009, 19:15:25 »
Citat: 4evra;527777
jos su ubacili one slidere,da njihova promena bude trenutna,pa sad ce tokom utakmice svakih 10 sekundi likovi paliti i gasiti to da bi podesavali formaciju,sto mi na kraju unisti gameplay.

Trebali su sva ova taktiziranja ostaviti samo za podesavanje formacija pre meca i na poluvremenu,tj.iskljuciti opciju da ih mozete podesavati tokom utakmice.
Napravise od PES-a nekog menadzera...


Potpuno se slazem sa tobom. Ali dobro videcemo kako ce to na kraju da se odradi.

Mnogo mi se svidja onaj deo kad mesi povuche loptu i zabije gol :D