Autor Tema: LIGA 1 - Tabela,parovi i postavljanje rezultata  (Pročitano 17074 puta)

0 Članovi i 1 gost pregledaju ovu temu.

Dovla

  • Superstar
  • *****
  • Poruke: 2108
    • Pogledaj profil
LIGA 1 - Tabela,parovi i postavljanje rezultata
« Odgovor #60 poslato: 12. jul 2009, 14:17:36 »
Ne radi mi MSN pa sam samo na hamaciju!Da znate!
CTL, PES6 Online Manager Liga!
[/URL]
 

maremas

  • Legenda foruma
  • *****
  • Poruke: 10159
    • Pogledaj profil
    • http://www.pes-serbia.net
LIGA 1 - Tabela,parovi i postavljanje rezultata
« Odgovor #61 poslato: 12. jul 2009, 17:52:42 »
Mojim preostalim protivnicima moze slobodno da se pise 3-0 jer ne znam kad cu da sredim net, imam problema sa blagim pingom od preksinoc koji onemogucava normalno igranje bilo cega online :mad:
 

Strippy

  • Superstar
  • *****
  • Poruke: 968
    • Pogledaj profil
LIGA 1 - Tabela,parovi i postavljanje rezultata
« Odgovor #62 poslato: 12. jul 2009, 19:18:12 »
Idi bre Maremas:) Sad moram da dobijem Alladina da bi prosao. Fuckin' mission impossible :slap:
 

Strippy

  • Superstar
  • *****
  • Poruke: 968
    • Pogledaj profil
LIGA 1 - Tabela,parovi i postavljanje rezultata
« Odgovor #63 poslato: 12. jul 2009, 19:29:28 »
Jos nesto da napomenem. Mislim da bi zbog regularnosti i pravednosti, svi rezultati protiv maremasa i Koce (u drugoj rundi) trebali biti registrovani sa po 3:0. Jer neki su odigrali sa njima u drugoj rundi, a neki ne. I sad primer: Vlado je odigrao sa Kocom 9:0, a ovim drugima koji nisu igrali s njim pisano je 3:0. I kad bi se desilo da gol razlika odlucuje, Vlado bi prosao dalje, a ne zna se kako bi drugi igrali sa Kocom. Ili, Alladin i Maremas su odigrali 2:2, ali ostali nisu igrali sa Maremasom drugu rundu i onda je fer da se i Alladinu pise 3:0. Kapirate:)? Jasno mi je da sve ovo trenutno nema uticaja na poredak u nasoj 1.ligi, spletom okolnosti. Ali nebitno, kad bi imalo uticaja ne bi bilo pravedno. I moje je misljenje da je logicno da ako takmicar odustane u drugoj rundi (bez obzira kad), svi rezultati budu registrovani sa 3:0.
Ili tako, ili da se racunaju bodovi, samo utakmica koje su odigrali takmicari koji su preostali. Sve ostalo da se zanemari...
 

Бишке

  • Super Moderator
  • Legenda foruma
  • *****
  • Poruke: 1683
    • Pogledaj profil
LIGA 1 - Tabela,parovi i postavljanje rezultata
« Odgovor #64 poslato: 13. jul 2009, 00:10:51 »
Strippy,razmotrio sam tvoj predlog.Da upisem i Alladinu pobedu protiv Mareta,nece nista promeniti stanje na tabeli,tako da nema svrhe to raditi.A i svima smo registrovali utakmice sluzbenim rezultatima od trenutka kada su istupili iz lige,prethodne nismo menjali.Alladin svakako ostaje prvi u grupi...
 

Strippy

  • Superstar
  • *****
  • Poruke: 968
    • Pogledaj profil
LIGA 1 - Tabela,parovi i postavljanje rezultata
« Odgovor #65 poslato: 13. jul 2009, 00:23:36 »
Nadam se da ti nisi jedan od onih koji ne procitaju lepo post na koji odgovaraju:)
Mada, u ovoj situaciji se tako cini. Ja sam i naglasio da to nista nece promeniti sto se redosleda u ovoj 1. ligi tice! Ali to je samo slucajnost sto nema uticaja. Moglo je da ima uticaja, pa ja kazem da bi to bilo ok zbog regularnosti. Mozda ima slicnih primera u drugim ligama, nisam gledao... Dakle, nebitno je da li u konkretnom slucaju utice na plasman, govorim o pravilu koje bi trebalo da se uvede. Znaci, ako odustane u nekoj rundi, sve utakmice sa tim takmicarom treba da se registruju 3:0, bez obzira koliko ih je odigrao.
 Mada, mislim da je jos bolje da se u tom slucaju racunaju samo bodovi takmicara koji su uostali u ligi, tj. bodovi koji su proizasli iz utakmica koje su medjusobno odigrali ti preostali takmicari. Nadam se da sam bio jasan, ako nisam, izvinjavam se:)
 

Бишке

  • Super Moderator
  • Legenda foruma
  • *****
  • Poruke: 1683
    • Pogledaj profil
LIGA 1 - Tabela,parovi i postavljanje rezultata
« Odgovor #66 poslato: 13. jul 2009, 00:40:44 »
Citat: Strippy;513915
Nadam se da ti nisi jedan od onih koji ne procitaju lepo post na koji odgovaraju:)
Mada, u ovoj situaciji se tako cini. Ja sam i naglasio da to nista nece promeniti sto se redosleda u ovoj 1. ligi tice! Ali to je samo slucajnost sto nema uticaja. Moglo je da ima uticaja, pa ja kazem da bi to bilo ok zbog regularnosti. Mozda ima slicnih primera u drugim ligama, nisam gledao... Dakle, nebitno je da li u konkretnom slucaju utice na plasman, govorim o pravilu koje bi trebalo da se uvede. Znaci, ako odustane u nekoj rundi, sve utakmice sa tim takmicarom treba da se registruju 3:0, bez obzira koliko ih je odigrao.
 Mada, mislim da je jos bolje da se u tom slucaju racunaju samo bodovi takmicara koji su uostali u ligi, tj. bodovi koji su proizasli iz utakmica koje su medjusobno odigrali ti preostali takmicari. Nadam se da sam bio jasan, ako nisam, izvinjavam se:)
Kad smo poceli ovako,zavrsicemo je tako. ;)
Za sledecu ligu cemo da uvedemo pravilo da se racunaju bodovi samo igraca koji ostanu do kraja lige.
 

Aladdin986

  • Superstar
  • *****
  • Poruke: 981
    • Pogledaj profil
LIGA 1 - Tabela,parovi i postavljanje rezultata
« Odgovor #67 poslato: 13. jul 2009, 01:38:09 »


Svaka cast Strippy-u nadigrao me je prvo poluvreme jedva sam stvorio jednu sansu :( vodio e 2-0 i ocekivao sam prvi poraz u ligi .. no.. rasteretio sam igrace svoje .. nova formacija sa strana i pun pogodak ....

Cestitke protivniku !!!
 

Бишке

  • Super Moderator
  • Legenda foruma
  • *****
  • Poruke: 1683
    • Pogledaj profil
LIGA 1 - Tabela,parovi i postavljanje rezultata
« Odgovor #68 poslato: 13. jul 2009, 01:49:17 »
Sve lige su zavrsene.Tema zakljucana!
 

Strippy

  • Superstar
  • *****
  • Poruke: 968
    • Pogledaj profil
LIGA 1 - Tabela,parovi i postavljanje rezultata
« Odgovor #69 poslato: 13. jul 2009, 03:18:45 »
Heh, hvala na otkljucavanju teme za moju ispovest:)
Znači ljudi kad vam kažem. IMAO SAM GA! Aladina sam imao u šaci, pričajte to svojim unucima:) Krene tekma, postavim defanzivnu formaciju, podesim da igram na kontre i bap, prvi gol, nedugo zatim i 2. Povedem ja 2:0, a nekako mi neprijatno, nisam navikao:) Pomislim, možda malo pušta, ne igra punom snagom. Zavrsi se 1. poluvreme, ja imam prednost od 2 gola. Znam da tek predstoji posao, ali sa velikim optimizmom ulazim u 2. poluvreme. I onda... ode sve u q-rac. Prvo primim gol iz kornera, onda skrivim potpuno nepotreban penal, i to mozda 2 mm unutar 16-erca. 2:2, al ne predajem se, znam da mogu da mu uvalim jos koji gol, dobro i dalje igram. I onda mi dade 3. i tad sam se vec prilicno smorio. Nista mi ne vredi remi, samo pobeda igra ulogu. Igram opet moju igru i pokusavam da uradim nesto, ali skrivim slobodnjak na nekih 18m i Aladin vesto i atraktivno uvali mi gol iz slobodnjaka (pohvale sto nije tuko ispod zida). Tad mi je bilo jasno da je sve gotovo, al bez obzira ja uvek do kraja igram, tako da ovaj 5-i sto mi ga je dao nije posledica totalne predaje, vec Aladinove umesnosti da jednim potezom resi situaciju, tj. da gol. I eto, zavrsi se ta saga:) Zadovoljan sam u principu svojom igrom, što sam uspeo da se nosim ravnopravno sa Aladinom, čak sam bio i blizu pobede, iako rezultat ne govori tako. Mislim da sam iskljucivo svojim katastrofalnim greskama u odbrani omogucio Aladinu da se vrati i d ana kraju ubedljivo trijumfuje. Savet za igru protiv Aladina bi bio: igrajte obavezno defanzivno sa mnogo igraca u odbrani i nikako ne dozvolite da udje u vas 16-erac. ALI, nemojte da ga faulirate blizu istog, nego ako treba kršite ga na 30-ak metara od gola:) Ako uspe da se ušunja u 16 metara, gol je neminovan, bez obzira ko vam brani.
Svim takmicarima koji prosli dalje, zelim lepu zabavu, a ja ču da vežbam:) Vidimo se u nekoj budučoj ligi
P:S. Ukoliko neko želi da zakaže neku prijateljsku kako bi isprobao taktiku i igrače za zvanične tekme, na raspolaganju sam:)