Anketa

dal da nastavimo fudbal

a,bilo koji termin
18 (64.3%)
e
4 (14.3%)
a,neki drugi termin
6 (21.4%)

Ukupno glasova: 18

Autor Tema: buducnost fudbala  (Pročitano 8163 puta)

0 Članovi i 1 gost pregledaju ovu temu.

Milos

  • NEorganizator skupa
  • Superstar
  • *****
  • Poruke: 2592
    • Pogledaj profil
buducnost fudbala
« poslato: 15. februar 2009, 22:57:23 »
da li ima svrhe nastavljati?Napisite vase predloge sugestije i kritike
otvorite dusu :)
mole se ljudi koji nisu igrali nikad fudbal u organizaciji pes srbija sajta da ne diraju anketu u suprotnom ce dobiti zuti karton.hvala
"Racing, competing, it\'s in my blood. It\'s part of me, it\'s part of my life.I have been doing it all my life and it stands out above everything else."
 

Konfucije

  • إيسيل
  • Superstar
  • *****
  • Poruke: 1751
    • Pogledaj profil
    • http://www.pes-serbia.net
buducnost fudbala
« Odgovor #1 poslato: 15. februar 2009, 23:10:51 »
Nastavi
 

hule

  • crnobeli
  • Superstar
  • *****
  • Poruke: 1969
    • Pogledaj profil
    • http://www.pes-serbia.net
buducnost fudbala
« Odgovor #2 poslato: 16. februar 2009, 00:55:28 »
Анкета је лоша, ја сам за, али не могу било који термин, субота ми не одговара.
 

Milos

  • NEorganizator skupa
  • Superstar
  • *****
  • Poruke: 2592
    • Pogledaj profil
buducnost fudbala
« Odgovor #3 poslato: 16. februar 2009, 01:39:04 »
ok najveci problem predstavlja neizbalansiranost izmedju timova,ili da delije nadju adekvatno pojacanje (pricao sam sa Stoletom ne moze :( , a poslao PM ST pa cekam odg) , sam termin bi trebao da ostane za vikend , ali je sranje to sto se poklapa sa turnirnom.ako ne uspemo da se sredimo,da svaki fudbal imamo rupe u spisku ja mislim da je najbolje da okoncamo sam fudbal.ili ako se igra onda neka podela,tipa golmani izmedju sebe se podele

edit : st ce igrati od drugog semestra (23.2. ako ne gresim)
"Racing, competing, it\'s in my blood. It\'s part of me, it\'s part of my life.I have been doing it all my life and it stands out above everything else."
 

Кека Гробар

  • Top player
  • ****
  • Poruke: 417
    • Pogledaj profil
buducnost fudbala
« Odgovor #4 poslato: 16. februar 2009, 02:06:00 »
Ма, треба им снага, ево лично мени недостаје Тоти77, иако не игра са мном у тиму, треба конкуренција јака да буде јер ово данас је било жалосно, чак нека играју и са играчем више како би били равноправни, нека нешто учине шта знам...
Моје могуће повлачење има везе са овим данас (не треба сада од тога правити неки баук), јер је било тужно да играм са људима који немају везе са сајтом, хајде то него су неозбиљни, понављам жао ми је појединих играча из противничког тима, али да је она радница што нам даје маркере улетела на терен она би више претрчала, него данас они момци. Поједини наши играчи су се спрдали, нису хтели на празан гол да шутну, страшно...
Не наглашавам неозбиљност мојих саиграча, далеко од тога, већ наглашавам то на шта је данас личио противник. Ово је 5. х да долазим и данас је било више нових лица, него за она 4. претходна меча, хајде да су донели квалитет помислио сам у свлачионици како су се спремали да су све Бразилци, када оно нису ни трчали колико их је болела ђоскура, како би један човек рекао чуњеви су били, али добро Боже мој нема свако неки квалитет, али ако неко нема квалитет онда треба да се труди, да гине, када оно све супротно. Свака част, тим појединим играчима како су данас све оно издржали, на сву срећу нисам у њиховом тиму, а да јесам вероватно изгубио живце, али боље то него ово данас верујте ми.
Ваљда ме разумете...
 

Djacic

  • Top player
  • ****
  • Poruke: 345
    • Pogledaj profil
buducnost fudbala
« Odgovor #5 poslato: 16. februar 2009, 02:11:23 »
igracu ja sledeci put ako hocete, i bas je glupo sto igraju ljudi koji nemaju blage veze za forumom
 

Michael Corleone

  • Beginner
  • *
  • Poruke: 42
    • Pogledaj profil
buducnost fudbala
« Odgovor #6 poslato: 16. februar 2009, 02:12:04 »
Ja bih istakao Keku kao vrlo neozbiljnog igraca, to sto vodimo i sto su oni slabiji ne znaci da treba da propustis priliku da das gol, kada je gol prazan!!!! E zbog takvih stvari je ovaj fudbal takav kakav je.
 

Џони

  • За те црвено-беле боје
  • Superstar
  • *****
  • Poruke: 2670
    • Pogledaj profil
buducnost fudbala
« Odgovor #7 poslato: 16. februar 2009, 13:38:00 »
Citat: Кека Гробар;447585
хајде да су донели квалитет помислио сам у свлачионици како су се спремали да су све Бразилци, када оно нису ни трчали колико их је болела ђоскура, како би један човек рекао чуњеви су били, али добро Боже мој нема свако неки квалитет


Bogdan je dao 4 gola za nas.
 

Mikri

  • Superstar
  • *****
  • Poruke: 1690
    • Pogledaj profil
buducnost fudbala
« Odgovor #8 poslato: 16. februar 2009, 13:45:58 »
Ja bi jbg dolazio na svaki bilo kakav bio ali ne mogu jebenom nedeljom(i sub) dolaziti jer ta dva dana po ceo dan radim! :rulet:
 

Кека Гробар

  • Top player
  • ****
  • Poruke: 417
    • Pogledaj profil
buducnost fudbala
« Odgovor #9 poslato: 16. februar 2009, 14:14:28 »
Citat: nikmar;447714
Bogdan je dao 4 gola za nas.


Понови ми резултат?
 

shoninho111

  • Superstar
  • *****
  • Poruke: 1137
    • Pogledaj profil
buducnost fudbala
« Odgovor #10 poslato: 16. februar 2009, 14:19:05 »
fudbal u srbiji nema buducnost .... XD
 

Џони

  • За те црвено-беле боје
  • Superstar
  • *****
  • Poruke: 2670
    • Pogledaj profil
buducnost fudbala
« Odgovor #11 poslato: 16. februar 2009, 14:21:46 »
Citat: Кека Гробар;447738
Понови ми резултат?


Samo ti odgovaram na to sto si rekao da niko od novih nije mrdao.
 

Андреј

  • Antonio Cassano
  • Superstar
  • *****
  • Poruke: 832
    • Pogledaj profil
buducnost fudbala
« Odgovor #12 poslato: 16. februar 2009, 15:59:37 »
1) Колико вас би могло да долази суботом у 16, пошто би теоретски могао да нас пребацим да играмо суботом због оних турнира у песу што су недељом?

2) Не можемо ми да спасемо голова у одбрани колико један сидраш може да да.
 

Кека Гробар

  • Top player
  • ****
  • Poruke: 417
    • Pogledaj profil
buducnost fudbala
« Odgovor #13 poslato: 16. februar 2009, 16:05:54 »
Citat: nikmar;447744
Samo ti odgovaram na to sto si rekao da niko od novih nije mrdao.

Ти мени причаш појединачно о играчима, па да л` би сте постигли гол да смо играли као претпрошли фудбал, а не спрдали се и зајебавали?! Да нису поједини моји саиграчи имали милости и на празан гол намерно нису шутирали лопту у мету?
Је л` о том квалитету причамо?
О чему ми причамо? Значи целој нашој екипи треба да се подигну споменици што смо вас збрисали са зеленог тепиха?
Нисмо имали ни компелтан састав, имали сте више играча и ти сада мени причаш о томе како је 1 ваш играч дао 3-4 гола?!
Зар није глупо?
Тачније, је л` то тај квалитет који ми ти потврђујеш?
 

Џони

  • За те црвено-беле боје
  • Superstar
  • *****
  • Poruke: 2670
    • Pogledaj profil
buducnost fudbala
« Odgovor #14 poslato: 16. februar 2009, 16:18:33 »
Sta ti je bre? Samo sam ti odgovorio na to sto si rekao da se od novih niko nije mrdao i trudio. Bogdan je igrao najbolje kod nas (mrdao se :)) i dao je 4 gola. Branio je, igrao je odbranu, napad... Uglavnom najbolji kod nas.

Bas me briga za rezultat, ja tamo idem da bi se istrcao i zezao... Sta imam od rezultata?

I nama nema Maremasa, Dedze i Totija...