Autor Tema: PES Magazine 2009 ~ Kompletno upustvo!  (Pročitano 74178 puta)

0 Članovi i 1 gost pregledaju ovu temu.

maremas

  • Legenda foruma
  • *****
  • Poruke: 10158
    • Pogledaj profil
    • http://www.pes-serbia.net
PES Magazine 2009 ~ Kompletno upustvo!
« Odgovor #30 poslato: 10. februar 2009, 23:33:07 »
Evo tutorijala, moze da pomogne, ovo sto je pod crveno sam ubacio posebno za PESMAGAZIN, najbolje je igrati preko Hamachi-a, tako da samo pratite tutorijal



Prvi deo tutorijala:
1. Idite u NETWORK CONNECTIONS, selektujte konekciju HAMACHI i idite na ADVANCED SETTINGS....


Zatim gore postavite konekciju HAMACHI na prvo mesto a dole iskljucite FILE AND PRINTER SHARING..., idite na OK.



~Upalite HAMACHI i pristupite nekoj od postojecih soba gde se okupljaju PES igraci
~Iskopirajte Pesmagazine Launcher 2009 folder u:
C:...KONAMIPro Evolution Soccer 2009
~ Pokrenite PesmagazineLauncher, idite na Wizard, zatim Instal certificate i vratite se na EXIT
~ Idite na Select your IP i stavite onaj od HAMACHIa, ako ste server tj. host taj IP dajete klijetnu, on stiklira ono Client i ispod unosi hostov IP.
Onaj koji je Server prvi ide na Launch PES2009 i zatim udje i igru, posle za njim ulazi Client.


Drugi deo tutorijala:
1. Udjite u NETWORK .


2. Pojavice vam se sledeci screen, idite OK


Zatim screen gde ce vam traziti da unesete GAME ID i GAME ID Password. Nije potrebna registracija na KONAMI ali ne moze bilo sta da se upise,  mora da budu mala slova plus brojevi, evo i primer:
GAME ID: aladdin986
GAME ID Password: 123456


Posle toga screen gde idete na NEXT kao i na 2 sledeca screen-a gde idete dalje.


3. Onaj koji je HOST kreira sobu (mada moze i klient) ali za FRIENDLY MATCH, za RANKING MATCH ne funkcionise, CLIENT trazi sobu i pristupa joj.


4. Sad ste obojca u sobi i zabava moze da pocene, idete na READY i HOST potvrdjuje na START MATCH.
 

Juznifront

  • Regular
  • **
  • Poruke: 89
    • Pogledaj profil
PES Magazine 2009 ~ Kompletno upustvo!
« Odgovor #31 poslato: 16. februar 2009, 17:33:20 »
Otvorio sam jos jednu grupu, posto su ove grupe pune!

NETWORK: PESMagazine2009 4
PASS: pes

Ko je raspolozen neka dodje u ovu grupu da odigramo neku tekmu.
 

Juznifront

  • Regular
  • **
  • Poruke: 89
    • Pogledaj profil
PES Magazine 2009 ~ Kompletno upustvo!
« Odgovor #32 poslato: 17. februar 2009, 15:15:59 »
Citat: maremas;445297
Evo tutorijala, moze da pomogne, ovo sto je pod crveno sam ubacio posebno za PESMAGAZIN, najbolje je igrati preko Hamachi-a, tako da samo pratite tutorijal



Prvi deo tutorijala:
1. Idite u NETWORK CONNECTIONS, selektujte konekciju HAMACHI i idite na ADVANCED SETTINGS....


Zatim gore postavite konekciju HAMACHI na prvo mesto a dole iskljucite FILE AND PRINTER SHARING..., idite na OK.





Ovaj deo na visti nikako ne znam kako da podesim... Probao sam bez toga, ali mi stalno pada "stunel.exe". Jel zna neko resenje?
 

4evra

  • Nerazzurro
  • Legenda foruma
  • *****
  • Poruke: 10025
    • Pogledaj profil
PES Magazine 2009 ~ Kompletno upustvo!
« Odgovor #33 poslato: 22. februar 2009, 13:47:56 »
Pokusao sam u igraonici,preko hamachija radi ali zbog toga sto se wow,cs i ostale igre "konzumiraju" pes laga i dolazi do cuvenog teleporta.Glupost racunari 2 metra jedan od drugoga,a lag kao da smo jedan sa Marsa jedan sa Jupitera.Uglavnom,imam problem kad pokusam da ih povezem preko lana(ono direct ip?) znaci bez hamachijevih ip-ova vec preko direktnih 192(da,video sam tamo da program kaze na ne koristim jedinstveni ip koji pocinje sa 192,ali rekoh da probam) uglavnom problem se desi kad treba da se ulogujem,izbaci ono kao da ID nije identifikovan,ili dobar ili sta vec.
Sad ako ko moze da mi lepo odgovori,a ako vec ne moze nek mi objasni preko pesgreena ili nekog drugoga kako to uraditi,ako je i moguce?
Pokusao sam i pes green ali nece...
It will be born here, at the Orologio restaurant,meeting place of artists and it will be always a team of great talent.On this splendid night it's colours will be given:The black and the blue with a golden background of the stars. It will be called Internazionale,because we are brothers of the world
 

Aladdin986

  • Superstar
  • *****
  • Poruke: 981
    • Pogledaj profil
PES Magazine 2009 ~ Kompletno upustvo!
« Odgovor #34 poslato: 26. februar 2009, 05:10:30 »
Citat: Juznifront;448325
Ovaj deo na visti nikako ne znam kako da podesim... Probao sam bez toga, ali mi stalno pada "stunel.exe". Jel zna neko resenje?


http://www.youtube.com/watch?v=rQkJiUkKypo


izvoli druze... Kako se podeshava.. na vistu ako nisi mogao da nadjes...
 

Aladdin986

  • Superstar
  • *****
  • Poruke: 981
    • Pogledaj profil
PES Magazine 2009 ~ Kompletno upustvo!
« Odgovor #35 poslato: 26. februar 2009, 05:14:17 »
Citat: 4evra;450570
Pokusao sam u igraonici,preko hamachija radi ali zbog toga sto se wow,cs i ostale igre "konzumiraju" pes laga i dolazi do cuvenog teleporta.Glupost racunari 2 metra jedan od drugoga,a lag kao da smo jedan sa Marsa jedan sa Jupitera.Uglavnom,imam problem kad pokusam da ih povezem preko lana(ono direct ip?) znaci bez hamachijevih ip-ova vec preko direktnih 192(da,video sam tamo da program kaze na ne koristim jedinstveni ip koji pocinje sa 192,ali rekoh da probam) uglavnom problem se desi kad treba da se ulogujem,izbaci ono kao da ID nije identifikovan,ili dobar ili sta vec.
Sad ako ko moze da mi lepo odgovori,a ako vec ne moze nek mi objasni preko pesgreena ili nekog drugoga kako to uraditi,ako je i moguce?
Pokusao sam i pes green ali nece...

.

Prvo izvinjavam se zbog dva post-a...
Druze... jedino reshenje ti je .. hamahci ali hamahci je brzina net-a i ako ste u lokalu .. za to ti je jedini spasss bar ja mislim >. Stefanov tutorijal za Adsl.. znaci internet IP ne local IP .. kao na primer ova 93.87.132.162 ...
 ...
99 posto ce uspeti....
e sad .. nisam siguran da li ce ici lan brzina ili internet...:S>.
proveri...
stefanov ili pes magazine....i on ima tu opciju da sam upishes svoju IP
 

bgdthug

  • Beginner
  • *
  • Poruke: 4
    • Pogledaj profil
PES Magazine 2009 ~ Kompletno upustvo!
« Odgovor #36 poslato: 26. februar 2009, 15:44:31 »
e meni se pojavljuje posle instalacije sertifikata

This CA Root certificate is not trusted because it is not in the Trusted Root Certification Authorities store.


sta da radim?:confused1:
 

Aladdin986

  • Superstar
  • *****
  • Poruke: 981
    • Pogledaj profil
PES Magazine 2009 ~ Kompletno upustvo!
« Odgovor #37 poslato: 27. februar 2009, 06:28:11 »
Citat: bgdthug;452244
e meni se pojavljuje posle instalacije sertifikata

This CA Root certificate is not trusted because it is not in the Trusted Root Certification Authorities store.


sta da radim?:confused1:
lepo ti pishe
da ti nije instaliran certifikate Trusted Root Certification Authorities ... nisi lepo instalirao
ako ides manual certifikate moras kliknuti na browse i da nadjes ovo Trusted Root Certification
 

The Vinjak

  • Nik Sloter
  • Superstar
  • *****
  • Poruke: 1555
    • Pogledaj profil
PES Magazine 2009 ~ Kompletno upustvo!
« Odgovor #38 poslato: 27. februar 2009, 21:24:39 »
ja ne mogu da odradim log in uvek mi nedje neki error kao netacan ID?
“We love you Bajro,we do,oh Bajro we love you! "

Borba za Pravdu!
 

Strippy

  • Superstar
  • *****
  • Poruke: 968
    • Pogledaj profil
PES Magazine 2009 ~ Kompletno upustvo!
« Odgovor #39 poslato: 4. jun 2009, 16:15:53 »
Da ljudi vide da i ovo postoji. Uzgred mnogo je bolje i jednostavnije od PesGreen-a. Idealno za pocetnike:)
 

Vidic

  • Professional
  • ***
  • Poruke: 180
    • Pogledaj profil
PES Magazine 2009 ~ Kompletno upustvo!
« Odgovor #40 poslato: 18. jun 2009, 21:24:49 »
jel treba neki patch i ako moze neko da ga okaci.

kad idem login pise incorrect ID i password,preko customizer patcha.
 

maremas

  • Legenda foruma
  • *****
  • Poruke: 10158
    • Pogledaj profil
    • http://www.pes-serbia.net
 

Strippy

  • Superstar
  • *****
  • Poruke: 968
    • Pogledaj profil
PES Magazine 2009 ~ Kompletno upustvo!
« Odgovor #42 poslato: 19. jun 2009, 19:13:45 »
Citat: Vidic;501341
jel treba neki patch i ako moze neko da ga okaci.

kad idem login pise incorrect ID i password,preko customizer patcha.

Ma bre, patchevi nemaju nikakvih uticaja na online igranje. Samo oficijelni konami patch-evi imaju dodira sa online igranjem. Jedino u slucaju da jos uvek koristis 1.2 konami patch, onda ce ti taj customizer patch "sljakati" i kad igras online. Tako da ovo sto si pomenuo da pokreces preko customizer patcha je besmislica. Ne razumem samo kako do sada nisi saznao da se posle 1.2 konami patch-a, nije pravio kitserver koji bi mogao podrzati naredne verzije (1.3 i 1.4)
Vidim da imas dve zvezdice, sto znaci da si dosta postova ovde ostavljao, i zato mi je nejasno da nisi vec skapirao to.
 

Strale VNC

  • Вандал Кру
  • Superstar
  • *****
  • Poruke: 1392
    • Pogledaj profil
    • http://www.delije.net
PES Magazine 2009 ~ Kompletno upustvo!
« Odgovor #43 poslato: 19. jun 2009, 20:09:57 »
Meni sve lepo radi

Ako neko oce da igra evo Hamachi mreza

Ime mreze: Pes-serbia match
Password: pesserbia

:namig::namig::namig:
 

Vidic

  • Professional
  • ***
  • Poruke: 180
    • Pogledaj profil
PES Magazine 2009 ~ Kompletno upustvo!
« Odgovor #44 poslato: 19. jun 2009, 20:13:06 »
Citat: Strippy;501748
Ma bre, patchevi nemaju nikakvih uticaja na online igranje. Samo oficijelni konami patch-evi imaju dodira sa online igranjem. Jedino u slucaju da jos uvek koristis 1.2 konami patch, onda ce ti taj customizer patch "sljakati" i kad igras online. Tako da ovo sto si pomenuo da pokreces preko customizer patcha je besmislica. Ne razumem samo kako do sada nisi saznao da se posle 1.2 konami patch-a, nije pravio kitserver koji bi mogao podrzati naredne verzije (1.3 i 1.4)
Vidim da imas dve zvezdice, sto znaci da si dosta postova ovde ostavljao, i zato mi je nejasno da nisi vec skapirao to.


nemoj se pravit previse pametan molim te,u ovu temu slabo zalazim jer mi do skoro nesto nije valjao net.

za patch kad sam pitao mislio sam na starije verzije i trebalo se pre skidat iz igrice sto meni nije moglo.

pokrecao sam preko obicnog samo mi je u njega bilo ubaceno nesto iz customizera pa sam mislio da smeta to.

i meni je nejasno zasto se neki prave pametni kad im ne stoji????