Autor Tema: Greške u JSL peču  (Pročitano 69300 puta)

0 Članovi i 1 gost pregledaju ovu temu.

Šilja

  • Legenda foruma
  • *****
  • Poruke: 3737
    • Pogledaj profil
Greške u JSL peču
« Odgovor #30 poslato: 19. januar 2009, 04:13:30 »
pih...sad....
-Partizanove pesme su uzasne, jedino mi se svidja hram. ostale ne cujem, a i treba da se izbaci ona pesma o dosovskim pi***ma...
-Fejsa i Obrad treba da promene mesta....
-Mozda je do mene, al u extra teams ima bosna koja se inace nalazi i u Europe....
-face koje ste sami pravili nisu dobre.....

To je zasad...javljam ako bude jos....

Pele74

  • Top player
  • ****
  • Poruke: 424
    • Pogledaj profil
Greške u JSL peču
« Odgovor #31 poslato: 19. januar 2009, 04:19:39 »
od mene vam mogu reci nekoliko transfera ljetosnjih ste preskocili

ocjene nisu bas realne

nacionalnosti nekolicine igraca su netacne

Eugen Sepuja nije visok 188

fali dosta igraca u nasoj ligi

dosta igraca koji su crni stavili ste da su belci

toliko od mene
 

tihi1204

  • Top player
  • ****
  • Poruke: 347
    • Pogledaj profil
Greške u JSL peču
« Odgovor #32 poslato: 19. januar 2009, 04:23:09 »
Citat: Стефке;433224
:wtf:

pa dobro ljudi da li sam jedini ovde kome dobro radi patch???
au bre pa sta ako zajebavaju dresovi obale slonovace ili kolumbije i dalje imate vas stari PES pa to igrajte sa tim. te probleme koje ti imas je 100% do lose instalacije a instalacija je prosta da prostija ne moze da bude


Tema se zove greske u JSL patchu,ja sam samo naveo greske koje sam primetio da bi bilo bolje.
When a man is faced with his own death, he finds the impossible less of a barrier.
 

tranE_

  • Top player
  • ****
  • Poruke: 300
    • Pogledaj profil
Greške u JSL peču
« Odgovor #33 poslato: 19. januar 2009, 04:32:37 »
Gledam par ovih postova,naprosto se divim. Sitnica do sitinice,transfer ne valja?! Okej,mozhe se lagano da sredi sa updejtom.Update OF 3mb.. Smjesno za down. Takodjer ostala chuda,zar je toliko stalo da u prvom mahu imate sveeee moguce?! Jel Konami napravio PES a da nije izvrsio neki update?

Pozdrav ;)
 

Dzeki

  • Rossonero
  • Legenda foruma
  • *****
  • Poruke: 11866
    • Pogledaj profil
Greške u JSL peču
« Odgovor #34 poslato: 19. januar 2009, 04:36:42 »
Pa ova tema je i otvorena kako bi se nashle greshke koje bi se ispravile u update-u,niko nije rekao da moramo odma da imamo sve,ljudi su napisali greshke koje su nashli da bi se to sve ispravilo i da bi se patch doveo do savrsenstva,nm vz shto su to sitnice,nekome i to smeta ;) Inace,transferi su jedna od najbitnijih stvari...
 

Boki_ue

  • Beginner
  • *
  • Poruke: 17
    • Pogledaj profil
Greške u JSL peču
« Odgovor #35 poslato: 19. januar 2009, 04:43:26 »
Мислим да свим играчима из ЈСЛ треба смањити оцене за 5%. Ове оцене су добре ако играш само ЈСЛ, али ако играш против западних тимова онда је то скроз нереално.

Не видим проблем да се жалим (тачније сугеришем) овде и за најмању ситницу. Ја ћу већину тих "ситница" и сам исправити (као што су превисоке оцене), али ваљда је ова тема отворена да се укаже на те "ситнице". Реално, можда би боље било да сте добро тестирали печ и избацили неколико дана касније, али шта је ту је. Ту смо ми да тестирамо, па ће следећим апдејтом печ бити далеко бољи (иако је и сад одличан).
 

milosmilan

  • Superstar
  • *****
  • Poruke: 2108
    • Pogledaj profil
    • http://www.pesoholichari.net
Greške u JSL peču
« Odgovor #36 poslato: 19. januar 2009, 04:47:13 »
Opmov video mi uzasno sece

Komande nemogu da namestim pa da me svi jebete u dupe!!!

Reklame pobrkane!

Dres Obale Slonovace(ne postoji)!

Sve u svemu:Hitno potreban Update!!!!!
 

Dedza

  • Kuća Slavnih
  • Superstar
  • *****
  • Poruke: 1176
    • Pogledaj profil
Greške u JSL peču
« Odgovor #37 poslato: 19. januar 2009, 05:03:21 »
Citat: milosmilan;433314
Sve u svemu:Hitno potreban Update!!!!!
Evo Somi krecemo da radimo abdejt za 3 minuta:), samo bez nervoze, mi smo crnci i ovde smo da bi nas vi svi karali i da nas pljujete. Ko boga vas molim sacekaj te malo, nismo mi postari pa da sad ti nadjes da nema nekog dresa, i  napises ovde Dedzo postare aj dodji momentalno do mojih vrata i donesi mi dres lepo zapakovan i usisaj mi kucu. Malo strpljenaj to je sve........
 

asafapauel

  • Regular
  • **
  • Poruke: 60
    • Pogledaj profil
Greške u JSL peču
« Odgovor #38 poslato: 19. januar 2009, 05:47:20 »
realno ljutite se koliko god hocete...ja prvo kazem svaka cast na patchu,ali posle koliko dugo ste najavljivali,pricali price kako ce ovo biti veliko iznenadjenje,davali slike ko mentolima ono po jednu na svakih 20 dana kao da zagolica mastu, pricali kako ce biti do jaja kvalitetno,odugovlacili sa kacenjem da bi testirali sve i da kad okacite to bude to(vasa prica)...i okacili ste,sad imate 5234 tema na forumu o instalaciji,velikoj vecini je nesto sjebano...znaci ovo nije nikakvo pljuvanje to je samo realnost,jos jednom svaka cast na trudu koji nazalost jos nisam video.
 

maremas

  • Legenda foruma
  • *****
  • Poruke: 10158
    • Pogledaj profil
    • http://www.pes-serbia.net
Greške u JSL peču
« Odgovor #39 poslato: 19. januar 2009, 05:53:30 »
Upustvo za instalaciju postoji, jednostvano i lako a nije nas problem sto ljudi jednostavno ne znaju to da sprovedu u delo.

Ne znam sta ovde nije jasno?
Citat
Oбавезан вам је KONAMI patch 1.20 (download)

Фолдер JSL EVOLUTION SOCCER 2009 копирате у:
C:Documents and Settings...My DocumentsKONAMI

Фајлове из фолдера JSL PATCH копирате у:
X:Program FilesKONAMIPro Evolution Soccer 2009

MUZIKU копирате у:
X:Program FilesKONAMIPro Evolution Soccer 2009jslserverimgcs0d.img
 

joco23

  • Superstar
  • *****
  • Poruke: 1659
    • Pogledaj profil
Greške u JSL peču
« Odgovor #40 poslato: 19. januar 2009, 05:54:48 »
Citat: asafapauel;433389
realno ljutite se koliko god hocete...ja prvo kazem svaka cast na patchu,ali posle koliko dugo ste najavljivali,pricali price kako ce ovo biti veliko iznenadjenje,davali slike ko mentolima ono po jednu na svakih 20 dana kao da zagolica mastu, pricali kako ce biti do jaja kvalitetno,odugovlacili sa kacenjem da bi testirali sve i da kad okacite to bude to(vasa prica)...i okacili ste,sad imate 5234 tema na forumu o instalaciji,velikoj vecini je nesto sjebano...znaci ovo nije nikakvo pljuvanje to je samo realnost,jos jednom svaka cast na trudu koji nazalost jos nisam video.


cekaj brate ti sad kazes trud nisi video... aha pa evo kad me vec vuces za jezik znas mozda koliko je bilo potrebno da se urade samo ekipe u ofu? znas koliko je potrebno vremena da se uradi GDB za jednu ekipu? to sto mnogi neznaju da instaliraju patch nije problem ljudi koji su ga radili vec vas koji to n'umete...
Zimski update. Zima 2010
Svaka riba \'oce sa mnom da se prca.
 

asafapauel

  • Regular
  • **
  • Poruke: 60
    • Pogledaj profil
Greške u JSL peču
« Odgovor #41 poslato: 19. januar 2009, 06:10:04 »
Citat: maremas;433394
Upustvo za instalaciju postoji, jednostvano i lako a nije nas problem sto ljudi jednostavno ne znaju to da sprovedu u delo.

Ne znam sta ovde nije jasno?


Evo braco moja da vidite dal je sve ok i gde je problem dodje mi da ubijem nekog zbog ovoga ceo dan namestam:

Save:
http://img502.imageshack.us/img502/4975/65096705sf0.jpg

program files
http://img81.imageshack.us/img81/3702/80813848aa6.jpg

Ako nisam corav ovo je identicno onome sto je stefan okacio...e sad...

prvo kitserver nemogu da otvorim da instaliram
http://img81.imageshack.us/img81/9546/66303903dw2.jpg

dalje...ne radi mi full screan

http://img401.imageshack.us/img401/6942/26470975xk3.jpg

I sto je najgore igra mi secka ne mnogo,nego premnogo,a pes 2009 teram na high,i jos mnoge "zahtevnije igre"
Dakle seckanje mi je najgori problem trenutno...
inace sve ostalo,stadioni,dresovi,face...su u redu....

Znaci ne znam...





Sve po uputsvu.
 

asafapauel

  • Regular
  • **
  • Poruke: 60
    • Pogledaj profil
Greške u JSL peču
« Odgovor #42 poslato: 19. januar 2009, 06:13:07 »
Citat: joco23;433397
cekaj brate ti sad kazes trud nisi video... aha pa evo kad me vec vuces za jezik znas mozda koliko je bilo potrebno da se urade samo ekipe u ofu? znas koliko je potrebno vremena da se uradi GDB za jednu ekipu? to sto mnogi neznaju da instaliraju patch nije problem ljudi koji su ga radili vec vas koji to n'umete...


ja kazem nisam video trud,jer meni patch ne radi.
Upravo zbog toga sto znam koliko je tesko to odraditi prvo sam rekao "Svaka cast na trudu".Posto znam koliko je tesko odraditi ja nikad ne bi ni radio,a neko ko se odluci za to mora da zna da prihvati i pohvalu a i argumentovanu "prozivku".
Ja evo znam da instaliram patch pa opet nista...a nisam jedini.
 

Стефке

  • Superstar
  • *****
  • Poruke: 1224
    • Pogledaj profil
Greške u JSL peču
« Odgovor #43 poslato: 19. januar 2009, 06:13:48 »
Citat: asafapauel;433415
Evo braco moja da vidite dal je sve ok i gde je problem dodje mi da ubijem nekog zbog ovoga ceo dan namestam:

Save:
http://img502.imageshack.us/img502/4975/65096705sf0.jpg

program files
http://img81.imageshack.us/img81/3702/80813848aa6.jpg

Ako nisam corav ovo je identicno onome sto je stefan okacio...e sad...

prvo kitserver nemogu da otvorim da instaliram
http://img81.imageshack.us/img81/9546/66303903dw2.jpg

dalje...ne radi mi full screan

http://img401.imageshack.us/img401/6942/26470975xk3.jpg

I sto je najgore igra mi secka ne mnogo,nego premnogo,a pes 2009 teram na high,i jos mnoge "zahtevnije igre"
Dakle seckanje mi je najgori problem trenutno...
inace sve ostalo,stadioni,dresovi,face...su u redu....

Znaci ne znam...





Sve po uputsvu.

imas odgovor u onoj zakljucanoj temi za kitserver. sto se tice grafickih problema, ponovo po stoti put, uzmi tvoj originalni setting.exe, kopiraj ga negde, preimenuj ga u jsl_settings i kopiraj ga natrag u PES folder. onda lepo udji i namesti sebi settings
 

asafapauel

  • Regular
  • **
  • Poruke: 60
    • Pogledaj profil
Greške u JSL peču
« Odgovor #44 poslato: 19. januar 2009, 06:14:54 »
brate ne mogu da reinstaliram kitserver jer kad ga otvorim odmah mi izbaci to sa slike i iskljuci ga.Znaci ne mogu uopste da remove-ujem.