Autor Tema: Pomoc i pitanja [Patch 09]  (Pročitano 79925 puta)

0 Članovi i 1 gost pregledaju ovu temu.

customiZer

  • Madridista
  • Superstar
  • *****
  • Poruke: 2504
    • Pogledaj profil
    • http://www.customiZer-portfolio.com
Pomoc i pitanja [Patch 09]
« poslato: 9. januar 2009, 00:11:24 »
Ova tema je otvorena samo zbog toga da ne bi svako otvarao novu temu za svaki problem a i da bi bilo preglednije,zato vas molim da u skladu sa tim i koristite ovu temu ili u suprtonom cu morati da sankcionisem! Hvala

!Ovde postavljajte samo pitanja vezana za ovaj podforum!
 

jackbauer24

  • Professional
  • ***
  • Poruke: 137
    • Pogledaj profil
Pomoc i pitanja [Patch 09]
« Odgovor #1 poslato: 9. januar 2009, 02:07:28 »
gde i kako mogu da se ubace dresovi za dva skrivena konamijeva tima
 
Babilayna CF
AC Salsabie
 
unapred veliko hvala

Citat
ovo je vise pitanje za temu Dresovi ;)

a probaj preko Pro Evo Editing Studio da vidis koji su ID timova pa da ubacis preko kitservera ;)
 

BUCKETHEAD

  • Gost
Pomoc i pitanja [Patch 09]
« Odgovor #2 poslato: 9. januar 2009, 02:28:17 »
Mene interesuje kako da otklonim problem crne trave na novim stadionima u ga peču.Ona se pojavljuje samo kada se igra na lo:punk::punk::punk::punk::punk::punk::punk::punk:w

Citat
Ovo je pitanje za temu Stadioni,ali vidio sam da si i tamo postovao ;) (nema veze tolerisacu u pocetku dok se nauci :) )
 

joco23

  • Superstar
  • *****
  • Poruke: 1659
    • Pogledaj profil
Pomoc i pitanja [Patch 09]
« Odgovor #3 poslato: 9. januar 2009, 02:54:10 »
mislim da bi teme trebao da preimenujes u pomoc i pitanja patch i pomoc i pitanja stadioni, jer kod novih clanova ce dolaziti do zabune, nece primetiti o cemu se radi i postavlja ce pitanja u bilo koju temu, sto se i do sada desavalo
Zimski update. Zima 2010
Svaka riba \'oce sa mnom da se prca.
 

milosmilan

  • Superstar
  • *****
  • Poruke: 2108
    • Pogledaj profil
    • http://www.pesoholichari.net
Pomoc i pitanja [Patch 09]
« Odgovor #4 poslato: 9. januar 2009, 11:13:15 »
A mene interesuje sledece.Zbog cega nije otvorena tema JSL Patch kad je trebala da bude otvorena juce?Tako je bar rekao Zlaxy....
 

maremas

  • Legenda foruma
  • *****
  • Poruke: 10158
    • Pogledaj profil
    • http://www.pes-serbia.net
Pomoc i pitanja [Patch 09]
« Odgovor #5 poslato: 9. januar 2009, 11:18:15 »
Zlaxy ne radi pec tako da on ne moze tacno da zna kako napreduje izrada peca i da je pec gotov zar ne mislis da bi vec bio postavljen, trenutno se sredjuju neke finese u OF i mogu da kazem da ce to biti najbolji OF ikada napravljen ne samo na ovom forumu nego i sire. Kad OF bude kompletno sredjen pec ce biti postavljen veoma brzo!
 

herkuless

  • Professional
  • ***
  • Poruke: 100
    • Pogledaj profil
Pomoc i pitanja [Patch 09]
« Odgovor #6 poslato: 9. januar 2009, 19:42:50 »
Jedno pitanje.....ZA SUPER LIGU
Kako cete da sredite nawijanja ????
partizan i zwezda su na istim slotowima...a npr ako budem igrao zwezda-rad cuce mi se grobarske pesme....ILI STE VEC SREDILI ?????odm te mi please
 

LEKAleka

  • Beginner
  • *
  • Poruke: 21
    • Pogledaj profil
Pomoc i pitanja [Patch 09]
« Odgovor #7 poslato: 9. januar 2009, 22:47:23 »
jedno pitanje samo,da li ce biti Beljica u FK Jagodini u JSL...?????
 

Pit7

  • Beginner
  • *
  • Poruke: 44
    • Pogledaj profil
Pomoc i pitanja [Patch 09]
« Odgovor #8 poslato: 10. januar 2009, 11:07:33 »
Ovako...Instalirao sam 1.1 krekovo,startovao,radi!istalitao vitality 1.2 zatim krekovao,radi!usao u sistem setings otisao na download skinuo update..zavrsio sve po pitanju verzije!Sve radi!

Skinuo sam Bulyijev i Andrejev patch!Od svega toga po ubacaju patcha desava se:

U bulijevom patchu nemci su umesto erdevise,igraci i ocene imaju a dresevi i grbovi nepostoje!to je sve od promena u odnosu na obican fudbal!

U andrejevom petchu: Jedina promena je nemci ubaceni u other B takodje sa ocenama bez grbova i dreseva..ostalih promena displeja novih timova itd..kao i u Bulyjevom nema? Sta je problem???Moze li neko da resi ovu glupu misteriju?Poz
 

Zizou

  • Legenda foruma
  • *****
  • Poruke: 1393
    • Pogledaj profil
Pomoc i pitanja [Patch 09]
« Odgovor #9 poslato: 10. januar 2009, 11:38:42 »
imam problem

kada sam ubacio buli paatch,poceo sam master ligu sa aston vilom,medjutim danas sam presao na EVOLUTION patch,i kada hocu da odigram ML tekmu sa a vilom,dresovi su mi od Juventusa.Kako da vratim da mi u ML ligi budu dresovi A Vile?
 

goxybg

  • Top player
  • ****
  • Poruke: 317
    • Pogledaj profil
Pomoc i pitanja [Patch 09]
« Odgovor #10 poslato: 10. januar 2009, 09:10:52 »
Citat: Zizou;427919
imam problem

kada sam ubacio buli paatch,poceo sam master ligu sa aston vilom,medjutim danas sam presao na EVOLUTION patch,i kada hocu da odigram ML tekmu sa a vilom,dresovi su mi od Juventusa.Kako da vratim da mi u ML ligi budu dresovi A Vile?



Ubaci opet BuLi patch...
 

mali_djogani

  • Professional
  • ***
  • Poruke: 126
    • Pogledaj profil
Pomoc i pitanja [Patch 09]
« Odgovor #11 poslato: 10. januar 2009, 11:56:23 »
Posto GA svako malo izdaje neki update (tj. samo neke igrace ubace) ima li neka caka da mogu ja samo ubaciti te nove igrace? Muka mi bude namjestim sebi ocjene kod igraca kako ja smatram da je ok, oni izbace update i sve mi se ponisti... Jel ima neki fazon da samo nove igrace ubacujem?
 

milosmilan

  • Superstar
  • *****
  • Poruke: 2108
    • Pogledaj profil
    • http://www.pesoholichari.net
Pomoc i pitanja [Patch 09]
« Odgovor #12 poslato: 10. januar 2009, 12:36:36 »
Citat: herkuless;427770
Jedno pitanje.....ZA SUPER LIGU
Kako cete da sredite nawijanja ????
partizan i zwezda su na istim slotowima...a npr ako budem igrao zwezda-rad cuce mi se grobarske pesme....ILI STE VEC SREDILI ?????odm te mi please


Postoji chants relink.Preko tog programa svaki klub moze da ima svoje slotove:001_tt2:
 

goxybg

  • Top player
  • ****
  • Poruke: 317
    • Pogledaj profil
Pomoc i pitanja [Patch 09]
« Odgovor #13 poslato: 10. januar 2009, 13:09:47 »
Citat: mali_djogani;427949
Posto GA svako malo izdaje neki update (tj. samo neke igrace ubace) ima li neka caka da mogu ja samo ubaciti te nove igrace? Muka mi bude namjestim sebi ocjene kod igraca kako ja smatram da je ok, oni izbace update i sve mi se ponisti... Jel ima neki fazon da samo nove igrace ubacujem?



Naravno da ima fazon, a on se zove PRO-EVO Editing Studio 2009. U pitanju je program pomocu kojeg editujes (menjas) sto-sta u PES-u. Za pocetak ili dodas novog igraca ili zamenis postojeceg tako sto mu za pocetak promenis ime i prezime. Posle mu menjas sta zelis: ocene, poziciju, razne druge podatke...
 

mali_djogani

  • Professional
  • ***
  • Poruke: 126
    • Pogledaj profil
Pomoc i pitanja [Patch 09]
« Odgovor #14 poslato: 10. januar 2009, 13:14:03 »
Ali jel postoji fazon da ja igraca iz njihovog novog OF-a prebacim u svoj OF ?

A meni ni jedan taj editing program nece da pokrene :s Uvijek neki error javlja :s