Anketa

Da li ste koristili (Ili koristite sada) "doping" sredstva u igranju karijere?

a.. Da.. Da.. I ponosim se svojim statusom :)
24 (11.1%)
ekada,cisto u svrhi da budem bolji od drugih.
20 (9.3%)
ozda nekada se okusham u tim vodama.
26 (12%)
a kakvi.. Nisam takav tip covjeka..
146 (67.6%)

Ukupno glasova: 178

Autor Tema: Varanje u Modu "Become a Legend"  (Pročitano 19953 puta)

0 Članovi i 1 gost pregledaju ovu temu.

paokmania

  • Superstar
  • *****
  • Poruke: 2232
    • Pogledaj profil
Varanje u Modu "Become a Legend"
« Odgovor #30 poslato: 7. februar 2009, 00:39:35 »
Citat: Ghost Rider;442394
Sigurno nije T:glare:opPlayer
Citat: kruno1989;442245
Koja ti je tezina igranja mislim jeli top player?? Al iskren odgovor!

Ja svaku igricu koju moja masina podrzava igram na top player.... Ne foliram jednostavno umem da dam gol!
Mislim igrati protiv kompjutera je nista lakse...
Prosao bih sigurno jos koju sezonu jer mi je zelja bila da predjem u Milan, eh ali nemam bas toliko vremena pa da igram non stop, tj svaki dan... Iako sam lud za PES-om i FM...
"KO JE PARTIZANOVAC NE TREBA MU JOS MNOGO DA BI BIO SRECAN." - Dusko Radovic
 

Turinski

  • Superstar
  • *****
  • Poruke: 1079
    • Pogledaj profil
Varanje u Modu "Become a Legend"
« Odgovor #31 poslato: 7. februar 2009, 14:01:45 »
meni je bezveze cutovanje u potpunosti....
 

Mladja

  • Top player
  • ****
  • Poruke: 377
    • Pogledaj profil
Varanje u Modu "Become a Legend"
« Odgovor #32 poslato: 12. februar 2009, 06:03:41 »
Ako hoæete da vam se smuèi BAL onda preporuèujem neki od ova dva programa! Ja sam isprobao ovaj drugi kad se pojavio, igrao sam na regular i sve ocene stavio da budu 84 (bezveze, simbolika zbog godišta), zato što me je smaralo što se sve odvija tako sporo, pa reko' daj da ja to malo ubrzam. Igrao sam u Njukaslu, uzeo titulu odma' u prvoj sezoni (a došao sam u klub na polusezoni iz Fulama), bio najbolji strelac, MVP prvenstva...bla, bla, bla...totalno besmisleno! Eeeee, gde mi je pamet bila?! Kamo sreæe da se nikad nije ni pojavio ovaj program, jer upravo zbog tog programa nisam uopšte ni igrao BAL dva meseca. Znaèi, Become A Legend mod gubi svaku èar sa ovim!!! Znam da smara što vam je igraè spor, što šutira vrljavo, što niste u startnih 11...ali samo treba strpljenje. Evo, poèeo sam pre neki dan novu karijeru na top player-u. Kupio me Man. City, nisam zaigrao prvih 10-ak i više tekmi, znaèi samo treninge sam cep'o. Kad me je ubacio prvu tekmu da odigram ukenjao me gol, kao i u treæoj (ili èetvrtoj) kad sam ulazio sa klupe i od tad sam standardan. Zakazao sam bio na neke dve-tri tekme za redom pa me vratio ponovo na klupu, ali opet posle jednog gola me vraæa u prvu postavu. Tu sezonu sam završio sa 6 golova i 3 asistencije. Sad sam poèeo drugu sezonu i posle 6 kola sam dao 4 gola. Skromno, ali jbg, pa koji to igraè od 17-18 godina u stvarnosti ima takav skor? Na prste jedne ruke se mogu nabrojati. Taèno se provaljuje iz utakmice u utakmicu neki mali napredak. Iako se naravno još uvek nerviram jer sam daleko ispod ostalih, ma ne bi' više ni jednu jedinu ocenu nabudžio pa makar crk'o! Sad sam poèeo konaèno da igram sa uživanjem. ;)
 

stefan b

  • Top player
  • ****
  • Poruke: 393
    • Pogledaj profil
Varanje u Modu "Become a Legend"
« Odgovor #33 poslato: 12. februar 2009, 22:02:06 »
Citat: Mladja;445805
Ako hoæete da vam se smuèi BAL onda preporuèujem neki od ova dva programa! Ja sam isprobao ovaj drugi kad se pojavio, igrao sam na regular i sve ocene stavio da budu 84 (bezveze, simbolika zbog godišta), zato što me je smaralo što se sve odvija tako sporo, pa reko' daj da ja to malo ubrzam. Igrao sam u Njukaslu, uzeo titulu odma' u prvoj sezoni (a došao sam u klub na polusezoni iz Fulama), bio najbolji strelac, MVP prvenstva...bla, bla, bla...totalno besmisleno! Eeeee, gde mi je pamet bila?! Kamo sreæe da se nikad nije ni pojavio ovaj program, jer upravo zbog tog programa nisam uopšte ni igrao BAL dva meseca. Znaèi, Become A Legend mod gubi svaku èar sa ovim!!! Znam da smara što vam je igraè spor, što šutira vrljavo, što niste u startnih 11...ali samo treba strpljenje. Evo, poèeo sam pre neki dan novu karijeru na top player-u. Kupio me Man. City, nisam zaigrao prvih 10-ak i više tekmi, znaèi samo treninge sam cep'o. Kad me je ubacio prvu tekmu da odigram ukenjao me gol, kao i u treæoj (ili èetvrtoj) kad sam ulazio sa klupe i od tad sam standardan. Zakazao sam bio na neke dve-tri tekme za redom pa me vratio ponovo na klupu, ali opet posle jednog gola me vraæa u prvu postavu. Tu sezonu sam završio sa 6 golova i 3 asistencije. Sad sam poèeo drugu sezonu i posle 6 kola sam dao 4 gola. Skromno, ali jbg, pa koji to igraè od 17-18 godina u stvarnosti ima takav skor? Na prste jedne ruke se mogu nabrojati. Taèno se provaljuje iz utakmice u utakmicu neki mali napredak. Iako se naravno još uvek nerviram jer sam daleko ispod ostalih, ma ne bi' više ni jednu jedinu ocenu nabudžio pa makar crk'o! Sad sam poèeo konaèno da igram sa uživanjem. ;)


mladjo svaka cast na ovome..:triprsta:.i ja sam nesto slicno hteo da kazem al necemo da se ponavljamo........zaista se divim tvom 'govoru' i nadam se da cete razumeti oni koji varaju u BAL
 

tranE_

  • Top player
  • ****
  • Poruke: 300
    • Pogledaj profil
Varanje u Modu "Become a Legend"
« Odgovor #34 poslato: 12. februar 2009, 22:17:32 »
Pa jesam li rekao da ne pretjerujete sa ovime.. Ovo je dosta osjetljiva stvar,treba se uputa pridržavati. ;)
 

Booyakasha

  • Beginner
  • *
  • Poruke: 1
    • Pogledaj profil
Varanje u Modu "Become a Legend"
« Odgovor #35 poslato: 5. mart 2009, 21:13:09 »
mene samo zanima jel se na ovome moze promjeniti reprezentacija... jer za ovu "improviziranu" bih ne mogu da igram... ima nas samo cetvorica :D
 

Djomla[VML]

  • Beginner
  • *
  • Poruke: 20
    • Pogledaj profil
Varanje u Modu "Become a Legend"
« Odgovor #36 poslato: 22. april 2009, 13:33:51 »
Ja za ovo nisam znao ali necu ni koristiti to nema razloga
 

R@+k0

  • Beginner
  • *
  • Poruke: 16
    • Pogledaj profil
Varanje u Modu "Become a Legend"
« Odgovor #37 poslato: 24. april 2009, 13:31:04 »
Citat: tranE_;409848
Ja sam navikao da budem medju najboljim :p

Nije ljudi.. Meni nije cilj nekoga da navedem da koristi na ovakav nacin varanja.Meni je iskreno smor da igram u slabom klubu,pogotovo nemam stvarno vremena da igram Pes.Tako da ja ne bi mogao da doguram do Monaca. :D

Meni je ono bas zanimljivo npr. moj igrac ima 19 godina,da igra u svjetlu Lionel Messi-a sa igracima popularnim sada.Nije isti ono feeling da matorac igra navodim primjera igra u Wiganu i transferuje se u Manchester United.Udjes u klub,nigdje ni Cristiana Ronalda,Nani-ja,Rooneya sve neki likovi bez faca. :D

Ne opravdavam ja svoje postupke,ja da igram barem utakmicu od 15 minuta,mozda bi uspjeo na neki nacin ali to bi bilo vjerovatno nekada u Martu 2009 xD.

A sto se tice ovi gore pitanja?

Hmm.Bilo je pitanje gdje skinuti  ove trainere?
Pa mislim da imas to skinuti na http://www.gamingaccess.com (Mada sam rekao da necu govorit naziv trainera). Naci ces najvjerovatnije na serchu od Pes2009 - Utilies. Uz to trebas imati mislim da je pisalo najnoviji NetFramework.

Respekt svima. Salute!


A kako bi bilo da igras bolje i tako postignes sve sto si postigao do sada sa svojim igracem.:ne:varaj  :gunsmilie:
 

nekija

  • Beginner
  • *
  • Poruke: 5
    • Pogledaj profil
    • http://s3.bitefight.rs/c.php?uid=67495
Varanje u Modu "Become a Legend"
« Odgovor #38 poslato: 24. april 2009, 23:20:51 »
Akako u JSL patchu moze da se vara sa onim drugim programom... Hteo bih da osvojim ligu sampiona sa Partizanom a nemam vremena da igram 6-7 sezona...
 

nekija

  • Beginner
  • *
  • Poruke: 5
    • Pogledaj profil
    • http://s3.bitefight.rs/c.php?uid=67495
Varanje u Modu "Become a Legend"
« Odgovor #39 poslato: 26. april 2009, 19:38:17 »
jel moze neko da objasni kako?
 

rockgituar

  • Beginner
  • *
  • Poruke: 37
    • Pogledaj profil
Varanje u Modu "Become a Legend"
« Odgovor #40 poslato: 2. maj 2009, 23:21:59 »
pa taj  become a legend je i napravljen sa ciljem da se malo pomucite i zabavite i vidite kako je tesko napraviti dobru i uspesnu fudbalsku karijeru....
 

Grobar-do-smrti

  • Top player
  • ****
  • Poruke: 306
    • Pogledaj profil
Varanje u Modu "Become a Legend"
« Odgovor #41 poslato: 6. maj 2009, 00:35:21 »
stvarno ne verovatno za svaku igricu postoji cheat(nacin varanja) mrzim to i veliki sam protivnik,to koriste osobe koje imaju komplekse i koje UVEK moraju biti najbolje,ja sam sada krenuo BaL i igram jelen super ligu,poceo sam u MRTVOM Radnickom iz Kragujevca,pa presao u BSK Borcu,pa sad u Hajduk iz Kule,i mucim se ubijam se(jer je nasa liga) SVI ALI SVI TIMOVI IGRAJU BUNKER NE VEROVATNO,inteligencija igraca kojima upravlja komp JEDNAKA JE NULI!

ps.sorry na malom off topicu
НА НА НА НА НА НА ЕЕ МОРЕИРА !
 

Dr.Sale

  • Superstar
  • *****
  • Poruke: 847
    • Pogledaj profil
Varanje u Modu "Become a Legend"
« Odgovor #42 poslato: 7. maj 2009, 21:05:23 »
Aj mi recite koji cit da koristim za ocene!?

Koristio sam ovaj ...



... ali kada menjam ocene, izbrise mi se pozcija i onda ja prakticno nemam poziciju, vec me stavlja svuda po terenu.... :(
 

Dr.Sale

  • Superstar
  • *****
  • Poruke: 847
    • Pogledaj profil
Varanje u Modu "Become a Legend"
« Odgovor #43 poslato: 9. maj 2009, 23:11:36 »
Dajte bre neki cit, smorilo me da igram sa onim tutubanom !
 

Ardiano1

  • Beginner
  • *
  • Poruke: 5
    • Pogledaj profil
Varanje u Modu "Become a Legend"
« Odgovor #44 poslato: 14. maj 2009, 09:22:37 »
Evo ovde moze te da skinete taj Trainer...

http://www.cheathappens.com/cheat_index.asp?titleID=14517