Anketa

Da li ste koristili (Ili koristite sada) "doping" sredstva u igranju karijere?

a.. Da.. Da.. I ponosim se svojim statusom :)
24 (11.1%)
ekada,cisto u svrhi da budem bolji od drugih.
20 (9.3%)
ozda nekada se okusham u tim vodama.
26 (12%)
a kakvi.. Nisam takav tip covjeka..
146 (67.6%)

Ukupno glasova: 178

Autor Tema: Varanje u Modu "Become a Legend"  (Pročitano 19954 puta)

0 Članovi i 1 gost pregledaju ovu temu.

tranE_

  • Top player
  • ****
  • Poruke: 300
    • Pogledaj profil
Varanje u Modu "Become a Legend"
« poslato: 30. novembar 2008, 21:04:52 »
Koliko se vas do sada podvrglo nedozvoljenim sredstvima da bi uspjeli u svojoj karijeri.Mislim uopce na varanje preko "trainera"..

Evo za primjera ja sam isprobao to chudo,odjednom igrac puca na velike ocjene: Napad 90,Ravnoteza 89,Brzina 99,Shut 92 i tako dalje..

Rijec je ovome traineru,on naime ima zadatak da nadogradi ocjene u opciji "strenght" na nekih 99 ako se ne varam.

Evo i te slike toga trainera:


A ima i drugi nacin varanja preko programa kako bi rekao "softiciranijeg" nacina.Dakle on ce napuniti vase ocjene po vasem izboru kao sto cete vidjeti na slici to su bruka ocjene. :D



Ovi svi dodaci su svakome pri ruci,tako da nece niko ostati postedjen a da ne proba ih.Inace nisam namjerno htio da postavim imena jer kako ono kaze narod:
"Bez muke nema nauke :p" tako da cete se morati malo potruditi u potrazi. (Mogu i misliti x) )

Inace evo anketa je postavljena pa se iskazite pred dragocjenim sudom pesoholichara i konamijem. ("A mislim koji ce to igrac reci da vara.. Pihh,odma plava koverta na vrata") ali mozda se i nadje neka iskrena dusha :)
 

Dr.Sale

  • Superstar
  • *****
  • Poruke: 847
    • Pogledaj profil
Varanje u Modu "Become a Legend"
« Odgovor #1 poslato: 30. novembar 2008, 21:59:16 »
Ja koristim doping sredstva, ali u stvarnosti...
 

tranE_

  • Top player
  • ****
  • Poruke: 300
    • Pogledaj profil
Varanje u Modu "Become a Legend"
« Odgovor #2 poslato: 30. novembar 2008, 22:17:38 »
Citat: Dr.Sale;408903
Ja koristim doping sredstva, ali u stvarnosti...



cetijeeeeeeeeeeeeee mozak
heeeeee


xD

Et ja sam klikno na prvu opciju ankete,da postane zanimljivo :D
 

Mookey80

  • Beginner
  • *
  • Poruke: 36
    • Pogledaj profil
Varanje u Modu "Become a Legend"
« Odgovor #3 poslato: 30. novembar 2008, 22:35:21 »
Ja ne kontam ljude koji to koriste,prosto ne znam koji je filing da igraca nabudzis na pocetku karijere i onda osvojis sve trofeje.Posle par sezona igra onda postaje dosadna.
Ja bi samo iskoristio taj cheat da pojacam Condition i Agression jer se to uopste ne moze dopuniti,a mislim da je logicno da igrac dobija te ocene vremenom
 

4evra

  • Nerazzurro
  • Legenda foruma
  • *****
  • Poruke: 10025
    • Pogledaj profil
Varanje u Modu "Become a Legend"
« Odgovor #4 poslato: 1. decembar 2008, 00:14:16 »
koristio bih ja to....ali posto sam sad u wiganu bojim se da cu najebati zbog onog novog zakona o dopingu u premier league :D
It will be born here, at the Orologio restaurant,meeting place of artists and it will be always a team of great talent.On this splendid night it's colours will be given:The black and the blue with a golden background of the stars. It will be called Internazionale,because we are brothers of the world
 

Страле

  • Superstar
  • *****
  • Poruke: 4452
    • Pogledaj profil
Varanje u Modu "Become a Legend"
« Odgovor #5 poslato: 1. decembar 2008, 15:27:40 »
Gde je tu mucenje(sa prelazenjem)?Mnogo je lakse!
 

tranE_

  • Top player
  • ****
  • Poruke: 300
    • Pogledaj profil
Varanje u Modu "Become a Legend"
« Odgovor #6 poslato: 1. decembar 2008, 19:45:46 »
A mozda je i bolje da vidish nesto sto neces imati prilike dozivjeti u igri.Standarnom igrom mozes postic da budes neki prosjecan igrac tj. mozda da u nekim 25-30 razdobolja godine budes bolji igrac.

Onako cisto realno,mozda je nekome smor da bude klasican igrac.Ja evo nemam prilike da mnogo igram Pes,rijetko kada da odigram tri utakmice.Bolje je nekada okusati pa barem bilo do kroz san,nego li mastat o  tome.. :)
 

Александар

  • Superstar
  • *****
  • Poruke: 680
    • Pogledaj profil
Varanje u Modu "Become a Legend"
« Odgovor #7 poslato: 1. decembar 2008, 20:26:13 »
Ja sam koristio onaj drugi prog i ako sam samo malo poboljsao ocene, i igra mi je izgubila poentu i  nije mi se vise igralo, tako da jednostavno ne preporucujem.Zajebacete vas BL kao ja :(
 

tale

  • Top player
  • ****
  • Poruke: 328
    • Pogledaj profil
    • http://www.myspace.com/tale19
Varanje u Modu "Become a Legend"
« Odgovor #8 poslato: 1. decembar 2008, 23:21:56 »
čemu to??? piše lepo "možete postati fudbalska zvezda" ne "100% čete biti fudbalska zvezda". ako ti je suđeno i ako znaš da igraš, bičeš kao zidan, ronaldihno i društvo ;)
 

bravala96

  • Beginner
  • *
  • Poruke: 10
    • Pogledaj profil
Varanje u Modu "Become a Legend"
« Odgovor #9 poslato: 1. decembar 2008, 23:51:50 »
Kako koristiš taj trainer? Ja sam ga skinuo i kaže , da je aktiviran ali se ništa ne dogadža. Ĺ ta ,da uradim?
 

Shollym

  • Patch maker
  • Legenda foruma
  • *****
  • Poruke: 5729
    • Pogledaj profil
    • http://www.facebook.com/pages/Shollym-Patch-PES-6/62017601456?v=wall
Buuuuuuuuuu
« Odgovor #10 poslato: 2. decembar 2008, 03:15:09 »
UA CHEATER-I  !!! :thumbdown:
Shollym Patch 2016:
http://www.pes-serbia.net/threads/36154

Shollym Patch Online Master Liga:
http://www.pes-serbia.net/forums/276
 

tale

  • Top player
  • ****
  • Poruke: 328
    • Pogledaj profil
    • http://www.myspace.com/tale19
Varanje u Modu "Become a Legend"
« Odgovor #11 poslato: 2. decembar 2008, 12:35:48 »
Citat: bravala96;409574
Kako koristiš taj trainer? Ja sam ga skinuo i kaže , da je aktiviran ali se ništa ne dogadža. Ĺ ta ,da uradim?


da naučiš da igraš :D
 

Shorty

  • Beginner
  • *
  • Poruke: 33
    • Pogledaj profil
Varanje u Modu "Become a Legend"
« Odgovor #12 poslato: 2. decembar 2008, 12:47:37 »
A gde si nasao ovaj drugi program sto mozes sebi da sve povecas? Ova druga slika?
 

operativac

  • tatko na online
  • Superstar
  • *****
  • Poruke: 2744
    • Pogledaj profil
Varanje u Modu "Become a Legend"
« Odgovor #13 poslato: 2. decembar 2008, 18:07:31 »
vidis ovo jos nisam ni potrazio, ali ne bi ni preporucio, jesam se ja nervirao prve 2 godine prate, ne moze loptu da doturi igracu, jedva to prosao
PSNID> operativac
 

tranE_

  • Top player
  • ****
  • Poruke: 300
    • Pogledaj profil
Varanje u Modu "Become a Legend"
« Odgovor #14 poslato: 2. decembar 2008, 19:07:50 »
Ja sam navikao da budem medju najboljim :p

Nije ljudi.. Meni nije cilj nekoga da navedem da koristi na ovakav nacin varanja.Meni je iskreno smor da igram u slabom klubu,pogotovo nemam stvarno vremena da igram Pes.Tako da ja ne bi mogao da doguram do Monaca. :D

Meni je ono bas zanimljivo npr. moj igrac ima 19 godina,da igra u svjetlu Lionel Messi-a sa igracima popularnim sada.Nije isti ono feeling da matorac igra navodim primjera igra u Wiganu i transferuje se u Manchester United.Udjes u klub,nigdje ni Cristiana Ronalda,Nani-ja,Rooneya sve neki likovi bez faca. :D

Ne opravdavam ja svoje postupke,ja da igram barem utakmicu od 15 minuta,mozda bi uspjeo na neki nacin ali to bi bilo vjerovatno nekada u Martu 2009 xD.

A sto se tice ovi gore pitanja?

Hmm.Bilo je pitanje gdje skinuti  ove trainere?
Pa mislim da imas to skinuti na http://www.gamingaccess.com (Mada sam rekao da necu govorit naziv trainera). Naci ces najvjerovatnije na serchu od Pes2009 - Utilies. Uz to trebas imati mislim da je pisalo najnoviji NetFramework.

Respekt svima. Salute!