Autor Tema: Kako zaustaviti pojedine igrače?  (Pročitano 21651 puta)

0 Članovi i 1 gost pregledaju ovu temu.

Klang

  • nyonyo
  • Top player
  • ****
  • Poruke: 307
    • Pogledaj profil
Kako zaustaviti pojedine igraèe?
« Odgovor #90 poslato: 8. januar 2009, 23:12:06 »
Citat: pivonroll;427160
Hehe, e da je meni jedna njihova plata, ujedao bih na terenu :donatello:

Sto rece neki kladionicar u "Kad porastem bicu kengur" : Pa ja bi za te pare dao da me jbe ceo stadion :mrgreen:
 

mocart93

  • Regular
  • **
  • Poruke: 66
    • Pogledaj profil
Kako zaustaviti pojedine igraèe?
« Odgovor #91 poslato: 8. januar 2009, 23:30:44 »
Ma ceo mancester je nafuran sa proncetima...Onaj ronaldo i tevez nemogu da se zaustave nikako,jos je ronaldo zilav pa nemozes ni da ga povredis...A jel postoji lek za onaj bag sa samim uklizavanjem?
 

Aladdin986

  • Superstar
  • *****
  • Poruke: 981
    • Pogledaj profil
Kako zaustaviti pojedine igraèe?
« Odgovor #92 poslato: 8. januar 2009, 23:39:43 »
Citat: mocart93;427357
Ma ceo mancester je nafuran sa proncetima...Onaj ronaldo i tevez nemogu da se zaustave nikako,jos je ronaldo zilav pa nemozes ni da ga povredis...A jel postoji lek za onaj bag sa samim uklizavanjem?


Brate znas ko ne moze da se jedino zaustavi kad krene u napad..??

A kakav ronaldo kakav kaka kakav mesi ...
Citat: cira 87;413004
IMAM RESENJE!!! konvertujete ocene iz FM2009, uzmete etoa i unistite mu prokleto, prebudzene ocene i mozete mirno da spavate. :gunsmilie:

To nije u redu brate moj...:D:D:D.....

A moze da se zaustavi.. nego nemoj mu se zaleteti kao bik sacekaj malo vracaj se unazat:P

Ja igram sa Romom protiv svih klubova pa i sa betisom ..
mogu igrati kad je offline ..:)
pa nek je i barsa:) a ti ne mozes sa jakim se braniti pihh :D
 

xXx83

  • Beginner
  • *
  • Poruke: 40
    • Pogledaj profil
Kako zaustaviti pojedine igraèe?
« Odgovor #93 poslato: 12. januar 2009, 19:43:34 »
zar je moguce da posle pes6 i pes2008 neko i sada ima prituzbe na igranje odbrane?
sta god da igras moras upotrebiti malo inteligencije.
ocene igraca su samo orudje, na tebi je da ih upotrebis na pravi nacin.
na svetu postoje na hiljade odbrambenih igraca sa odlicnim fizickim predispozicijama, ali nisu svi Nemanja, Tery ...
moras da imas nesto i u glavi.
 

markotor

  • Superstar
  • *****
  • Poruke: 962
    • Pogledaj profil
Kako zaustaviti pojedine igraèe?
« Odgovor #94 poslato: 13. januar 2009, 21:53:14 »
ne znam kako je u pes2009 ali u pes2008 treba vuci igraca unazad i pritiskati x, ako pretrci onda nista
Čuvajmo Zemlju od zagađnja vazduha, vode i zemljišta
 

Mors

  • Beginner
  • *
  • Poruke: 8
    • Pogledaj profil
    • http://www.hiphopsubotica.tk
Kako zaustaviti pojedine igraèe?
« Odgovor #95 poslato: 20. januar 2009, 02:37:11 »
To je istina da neke igrace ne mozes zaustaviti cak ni uz faul...Tako su posebno programirani...Evo primera,drug uzme kamerun,ja nigeriju i odvali mi sa etoom 3 komada a ja coveku ne mogu da uklizem stiskam uklizavanje ali nista znaci nezaustavljiv kao ronaldinjo sto je bio u pes06....stvarno glupo :wall:
 

Dzabu

  • Beginner
  • *
  • Poruke: 39
    • Pogledaj profil
Kako zaustaviti pojedine igraèe?
« Odgovor #96 poslato: 27. jun 2009, 00:54:32 »
Iskusan sam igrac online imam oko 900 tekmi plus offline imam 1500 uglavnom igram za udinese-om i Benfikom najcesce i sve ove iz top timova uspesno zaustavljam, i Eto i Mesija, Kaku, Ronalda, Rooneye-a, Drogbu, ibrahimovica...

Ali verovali ili ne sa MARTINS-om iz Newcastle-a imam najvise problema
posto cesto sa ortacima igramo offline lik uzme newcaste i u formaciji 4-5-1 izbaci Martinsa napred,

ja inace igram sa formacijom 5-3-2 uglavnom ali pokusavao sam i sa 5-4-1 protiv Martinsa sa dva DMF-a skroz povucena i sa strelicama ih namestao i C (Backline) C (Ofside Trap) i klizeci dobro izvodim udvajanja sa dok drugi ceka ispred i  sa R1+R2 guranje, i ne zalecem se !, ali NEMA SANSE  da ga zaustavim da mi ne da bar 1-2 gola u utakmici na protrcavanje sa igracem ili 2 na ledjima...

Nemogu ga ni faulirati jer nije podlozan povredama kao npr Owen koji posle prvog faula ide van terena....

Uglavmom odlepim u tim slucajevima jer igram 5 puta bolje od lika koji samo zna da koristi ovu foru i sut sa Duff-om sa 25ak metara na taj nacin ili me pobedi ili nereseno....

Kada god uzme drugu ekipu ubijem ga svaku tekmu.....Naravno ako uzmem Top ekipe to nije problem ali nema lepote u tom fudbalu....

KAKO SE MOŽE ZASUTAVITI MARTINS? IMA LI NEKO RESENJE ZA OVU ENIGMU??!
http://www.myspace.com/bigbossbeat
-------------------------------------------------------
http://www.youtube.com/bigbossbeatz
 

djura_mlitavi

  • Beginner
  • *
  • Poruke: 15
    • Pogledaj profil
Kako zaustaviti pojedine igraèe?
« Odgovor #97 poslato: 28. jun 2009, 04:49:48 »
Mocugom.

Heh,secam se da u sestici sudije nisu bile tako zajebane pa sam mogao da krljam i povredjujem igrace kad mi se digne.A i tacno sam znao ko ima B ili C.
 

doogy

  • Regular
  • **
  • Poruke: 54
    • Pogledaj profil
Kako zaustaviti pojedine igraèe?
« Odgovor #98 poslato: 30. jul 2009, 11:50:18 »
ljudi svejedno mi je,ali imam jednog prijatelja  i protiv njega igram pes.on uzima barsu a ja man utd,odigrali smo bar 50 utakmica do sad i ni jednu nisam pobedio.znaci uzme sa mesijem loptu i nemogu mu nista.barca je prenabudzena.inace dosta igram pes i solidan sam.al to vec nervira.
 

tottimas

  • PES 2013
  • Superstar
  • *****
  • Poruke: 1931
    • Pogledaj profil
Kako zaustaviti pojedine igraèe?
« Odgovor #99 poslato: 30. jul 2009, 11:58:20 »
Najbolje rešenje je po meni (a ubija i monotonost bez obzira ko je pobeđivao) da uzmete neke druge timove. Prsto ne mogu da verujem da je neko u stanju da odigra preko 50 utakmica sa samo jednim timom a da mu se ne smuči.

Petar062

  • Edit tim
  • *****
  • Poruke: 1272
    • Pogledaj profil
Kako zaustaviti pojedine igraèe?
« Odgovor #100 poslato: 31. jul 2009, 23:19:23 »
Meni nije problem zaustaviti nijednog igraca,messiju najlakse oduzimam loptu,iako neki imaju problema,neznam sta je tu tesko (igram na top player-u),prestignes igraca,udres klizeci,uzmes loptu i nastavis (treba imati brze igrace,kao arsenalovi),probajte da igrate sa jednim igracem,odbrambenim,pa onda da vidite...Kao sto sam reko mogu da zaustavim bilo kog igraca,nema veze kolko je jak,moj moze da ima speed 1 a njegov 99 ali opet ja mogu da zaustavim,mene nijedan igrac nemoze da prodje!:gunsmilie:
 

froginho

  • Chamaeleo Calyptratus
  • Superstar
  • *****
  • Poruke: 1399
    • Pogledaj profil
Kako zaustaviti pojedine igraèe?
« Odgovor #101 poslato: 1. avgust 2009, 18:32:18 »
Citat: Petar Milanovic;522164
Meni nije problem zaustaviti nijednog igraca,messiju najlakse oduzimam loptu,iako neki imaju problema,neznam sta je tu tesko (igram na top player-u),prestignes igraca,udres klizeci,uzmes loptu i nastavis (treba imati brze igrace,kao arsenalovi),probajte da igrate sa jednim igracem,odbrambenim,pa onda da vidite...Kao sto sam reko mogu da zaustavim bilo kog igraca,nema veze kolko je jak,moj moze da ima speed 1 a njegov 99 ali opet ja mogu da zaustavim,mene nijedan igrac nemoze da prodje!:gunsmilie:


ovo bolje da nisi napisao , takvu glupost jos nisam cuo u svom zivotu , to da tvoj moze imat speed 1 a protivnik 99 to mozes samo ako ukljucis drugog igraca a da ne igra a nemres ni tad jel te komp more stic
 

johnny bravo

  • Beginner
  • *
  • Poruke: 11
    • Pogledaj profil
Kako zaustaviti pojedine igraèe?
« Odgovor #102 poslato: 4. avgust 2009, 20:54:53 »
Ima dosta istine u ovome, protiv kompa je jedno i na top playeru se lako mogu zaustaviti svi igraèi samo se ne treba zalijeæati, nije problem velik problem zaustaviti igraèa. Online je to skoro pa skoro pa nemoguæa misija :biggrin: Èesto igram protiv frenda i Kaku je skoro nemoguæe zaustaviti, znalo mi se par puta dogoditi da mi jednostavno prijeðe cijelu obrani s centra, bez obzira držao ja R1+X, èekao ili nešto drugo radio, nezaustavljiv je. I tako kako smo odigrali dosta utakmica, mislim da sam skužio kako djelomice zaustaviti te igraèe tipa Kaka, Ronaldo ... Najprije igra s 4 obrambena u liniji, s tim da RB i LB imaju strelice natrag i kljuèno je da imam dva DMF-a od kojih je poželjno da imaju velik body balance i po moguænosti acceleration i aggresivnost (ah kad bi takvih bilo puno :D). Najvažniji je body balance, i igram na naèin da s boènima ne idem daleko kako mi nebi opalio kontru, na postavljenu obranu mi teško više može proæi jer DM-ovi (visok body balance) s R1+X+kocka :D lako izguraju Messija, Kaku ... Po meni su za ovu taktiku dobri Chelsea, Inter i najbolja CLASSIC NIZOZEMSKA. Gullit i Rijakaard razaraju na DMF naprijed Overmars - v.Basten - Bergkamp - Cruijf. Stam u obrani. Daleko najjaèa momèad na ovom PES-u.

I da rješenje za bug klizeæih - penala. Jednostavno pustite X kad uðeš u šesnaesterac i to je to. :D