Autor Tema: PSML see you again  (Pročitano 1381 puta)

0 Članovi i 1 gost pregledaju ovu temu.

MeGusta18

  • Moderator
  • *****
  • Poruke: 258
    • Pogledaj profil
PSML see you again
« poslato: 6. april 2020, 13:22:10 »
Posto vidim da je zvanicno i na forumu da se javim i ja da ne odem bez pozdrava.
Upoznao sam 70 posto lige uzivo svi ste super momci i drago mi je da sam vas upoznao. Ove koje nisam nadam se da cu nekom prilikom upoznati(Ado, Sem, Crow, Irnes i jos mnogo momaka ali eto da navedem prvo ove iz d1 :D)

Hvala Hadisu sto je me doveo ovde, hvala Mixi i svi momcima iz UO-a sto odvajaju jako puno vremena za ovu ligu da bi svi mi imali sta da radimo i kako da ubijamo slobodno vreme. Hvala svima na top mecevima, na zanimljivim transferima i naravno na dobrom druzenju, dopisivanju, zezanju.

Razlozi mog odlaska nisu bitni svakako par vas zna to je dovoljno. Svakako skoro ceo ovaj pes imam problema sa internetom i mucenje mi je bilo da jurim termine kada ne laguje i hvala svima koji su mi izlazili u susret. To je jedan od razloga sto sam i zamrznuo proslu sezonu posto je stvarno bilo mucenje da igram.

Hvala svima koji su se javili da me ubede da se vratim ili samo da se pozdrave sa mnom jako postujem to. 15ak vas mi se javilo sigurno i hvala na tome. To je mnogo bitnije od nekog virtuelnog tima i neke virtuelne lige. Druzicemo se mi opet a do tada pozdrav. Zelim vam puno srece u ligi i transferima svima i postujte ljude koji rade za ovu ligu besplatno da bi vi imali sta da radite u slobodno vreme.

Srdacan pozdrav,