Autor Tema  (Pročitano 283 puta)

0 Članovi i 1 gost pregledaju ovu temu.

dzenan0301

• Professional
    • Pogledaj profil
Drugari jedna nova stvar, pa ko voli nek izvoli!

Poštovane kolege menageri, stim da redovno pratim sva dešavanja u ligi i redovno gledam rezultate i presjeke susreta a u skladu sa več ranije sličnim tematikama koje su se vodile, meni je zadovljstvo provući kroz par crta jednu novu temu.  

Dakle tema če se zvati kako je več evidentno kroz naslov i doprinosit će najzanimljivijim intervencijama sa susreta menager lige, pa čak do najuzbudljivijih situacija u samom kaznenom prostoru koje su na kraju uspješno otklonjene za jednog od protivnika.

Veliki sam ljubitelj prvog dijela terena pa mi je jako zanimljivo nekad pogledati najbolje odbrane golmana, najbolje intervencije kako bi se spasila vlastita mreža gola, pa do onih najsmješnijih situacija koje nisu na kraju realizovane u pogodak.  Dakle radi se o situaciji gdje nečete vidjeti pogodak ili če te se na kraju žaliti da je bio potreban VAR.

SREĆNO SVIMA I NEKA NAJBOLJE INTERVENCIJE SPAŠAVANJA POGODAKA DOPRINESU NEKIM NOVIM IDEJAMA I TRANSFERIMA!!!:pesoholichari:

Sledeći korisnici su se zahvalili za ovaj post: lutkica71, chawic, DANAC82

dzenan0301

• Professional
    • Pogledaj profil
Kako me svaki put oduševi nešto novo, počet ću sa sinoćnjom odbranom magičnog Cragna!

« Poslednja izmena: 22. januar 2021, 16:56:32 od strane dzenan0301 »

Sledeći korisnici su se zahvalili za ovaj post: chawic, Woolf82, DANAC82

irnes10

• Beginner
  • *
    • Pogledaj profil

Sledeći korisnici su se zahvalili za ovaj post: lutkica71, DANAC82

dzenan0301

• Professional
    • Pogledaj profil

SPIDERMAN

Vrhunska intervencija..