Autor Tema  (Pročitano 9763 puta)

0 Članovi i 1 gost pregledaju ovu temu.

trunkadelic

• Beginner
  • *
    • Pogledaj profil
Ja sam tu ali kolege izgleda nisu. :) A večeras ne mogu da igram, tako da molim da se prenesu tekme kako ne bih pobedio sve sa službenim. Hvala! :D
PSN: trkulja

Sledeći korisnici su se zahvalili za ovaj post: lutkica71

delija-jovanovic1992

• Beginner
  • *
    • Pogledaj profil
Ukoliko ne stignem da odigram sve meceve prebacite mi za sledecu nedelju.
Hvala

nemanjafantastic

• Beginner
  • *
    • Pogledaj profil
Molim za prebacivanjem meceva za narednu nedelju.

Smailovicc

• Beginner
  • *
    • Pogledaj profil
Ukoliko ne stignem da odigram sve meceve prebacite mi za sledecu nedelju.
Hvala

RIQUELMEE-10-

• Beginner
  • *
    • Pogledaj profil
Poz
Molio bi da mi se mecevi prenesu za slijedecu nedjelju, mislim da necu stici sve odigrati...
Hvala unaprijed

dmilan

• Regular
  • **
    • Pogledaj profil
Primetio sam da ima određen broj menadžera koji kad krene novo kolo četvrtkom jednostavno ne žele da igraju ligaške utakmice. Samo prijateljske. To se može videti u WA grupi za zakazivanje utakmica. Traže protivnike četvrtkom, petkom, subotom i kad im se neko javi da igraju ligašku, to odbijaju. Hoće samo prijateljske da igraju. Ligaške utakmice žele uglavnom da igraju ponedeljkom, utorkom i sredom i da bi se obezbedili da kojim slučajem ne stignu da odigraju sve utakmice predviđene za dato kolo tj. nedelju pišu ovde " Ukoliko ne stignem da odigram sve meceve prebacite mi za sledecu nedelju". Mislim da to nije korektno od strane tih menadžera. Zloupotreba pravila. Pravilo služi da ako neko zbog obaveza nije mogao da odigra utakmicu ili utakmice prebaci ih u narednu nedelju, a ne da ih prebacuje zato što određenim danima neće da igra ligaške utakmice.

Sledeći korisnici su se zahvalili za ovaj post: Loki87, trunkadelic, DANAC82

Hadis Zekic

• PS4 PSML United
  • Beginner
  • *
    • Pogledaj profil
Molim upravu da mi prebaci meceve iz prve nedelje ako ne stignem da odigram , selim se u stan i sa majstorima sam po ceo dan pa ne znam kako ce se odvijati radnja do daljnjeg . Unapred Hvala .

lutkica71

• Moderator
  • Superstar
    • Pogledaj profil
@Hadis

Ajd pa da zoves na useljenje kad sve zavrsis...

Mnogo prebacenih utakmica ima vidim to, slazem se sa Dmilanom i samo da znate da je UO vec pricao oko toga i da je to primetio. Da znate ako se ispostavi da neki prebacuju tek tako jer im se ne igra, da ce biti upozoravanja. Ne cekajte forme svojih igraca ili sta vec IGRAJTE IGRICU NE IGRA SE U ZLATNE GACE. Ugledajte se na Shoku, Dmilana i jednog Kepu koji zivi od PES-a, a prebacio je utakmice par puta u zivotu.

Sledeći korisnici su se zahvalili za ovaj post: CuleNBGD

mariod

• Professional
    • Pogledaj profil
 Ugledajte se na Shoku, Dmilana i jednog Kepu koji zivi od PES-a, a prebacio je utakmice par puta u zivotu.
⠀I na mene, i na mene:-)

Zeusinjo

• Beginner
  • *
    • Pogledaj profil
treba neku top listu napraviti najiritantnijih izgovora i poteza  menadzera po ovom pitanju :grin:

- on: slobodan sam od petka do utorka od 11-17h i od 22h
ja u petak u 11.15h: mozes li druze sada?
on: ne mogu sad 
ja u subotu u 12, u 15, u 16.30, u 22.30, u 23.45: mozes li sad druze?
on: ne mogu sad ili ne odgovori 

- ja u cetvrtak ujutro: druze javi kad mozes ligu/kup da se dogovorimo
on: ok
site u ponedjeljak navecer: odigrao lik sve tekme osim ove sa mnom

- ja u cetvrtak ujutro: druze javi kad mozes ligu/kup da se dogovorimo
on: vazi, javim se. za vikend sam zauzet al drugim danima se uganjamo
ja na plejki svaki dan od cetvrtka do srijede a on svaki dan online i dere frendlije i nakon poruke javlja da uskoro gasi pa cemo sutra, a 3h poslije on i dalje igra :3

i ima tu jos primjera dosta :D

tesko da se tu sta moze promijeniti s obzirom da neki menadzeri ne dozivljavaju druge menadzere, njihove obaveze i samu ligu, a s druge strane neki kalkulisu u bobu sve ko da im zivot ovisi o tome i ko da ce nesto promijeniti hoce li napraviti koji dobar rezultat vise pa time izbjeci ispadanje ili uci u top 10 ili sta vec. nema mi veceg srkleta uci u utorak a imam neodigranu tekmu neku, a to je po obicaju protiv sameda i semiha :grin:

Sledeći korisnici su se zahvalili za ovaj post: MeGusta18, Loki87, trunkadelic, irnes10

trunkadelic

• Beginner
  • *
    • Pogledaj profil
Drugari meni se iznenada povećao obim posla i jako teško stižem uopšte da igram. Da ne bih vijao trenera, molim vas da mi se otvori sezona ili polusezona kako god a apelujem na kolege menadžere da mi se jave u što većem broju, jer kasnije ću još manje vremena imati. Izvinjavam se na uzurpaciji ali tako je kako je sad.
PSN: trkulja

pilojac85

• Beginner
  • *
    • Pogledaj profil
Od danas do narednog petka sam u Nišu na sedmodnevnom dežurstvu. Pa bih zamolio UO da mi rok za ova tri ligaška meča produži do kraja naredne takmičarske nedelje. Kup meč sam uspeo da odigram sinoć.

Hvala.
Strikers win games, defenders win titles !

RIQUELMEE-10-

• Beginner
  • *
    • Pogledaj profil
Poz. Posto necu biti u mogucnosti redovno da igram do 23.05.2021 molio bi da mi otvore polusezonu. Hvala

lutkica71

• Moderator
  • Superstar
    • Pogledaj profil
Zbog povrede na "poslu" ako ne odigram sve u ovoj nedelji prebacujem za sledecu...

CuleNBGD

• Beginner
  • *
    • Pogledaj profil
Ako ne odigram sve iz ove nedelje molim za prebacivanje u narednu (potrudicu se da stignem ali bolje ovako za svaki slucaj).
Hvala