Autor Tema: PS4 Kazuki Ito League - Pitanja i odgovori  (Pročitano 14975 puta)

0 Članovi i 1 gost pregledaju ovu temu.

Mihajlodc

  • Direktor u penziji!
  • Administrator
  • *****
  • Poruke: 7990
    • Pogledaj profil
PS4 Kazuki Ito League - Pitanja i odgovori
« poslato: 24. oktobar 2019, 11:20:31 »
Sva pitanja koja budete imali vezano za funkcionisanje same lige, predloge kako da istu unapredimo i slično, ovo je prava tema za vas :D
« Poslednja izmena: 25. oktobar 2019, 13:08:48 od strane Mihajlodc »
The Game Is About Glory ! To dare is to do !
 

t0mileks

  • Beginner
  • *
  • Poruke: 35
    • Pogledaj profil
Odg: PS4 Kazuki Ito League - Pitanja i odgovori
« Odgovor #1 poslato: 2. novembar 2019, 07:04:56 »
Cisto da pitam, da se informisem, jer mi je prvi put da sam u nekoj ligi, jel mozemo da preskacemo kola, tipa da odigramo utakmicu 3 kola, pa prvog i tako, ako je predvidjeno da se odigra 4 kola do 6.10. ? Hvala



 

Mihajlodc

  • Direktor u penziji!
  • Administrator
  • *****
  • Poruke: 7990
    • Pogledaj profil
Odg: PS4 Kazuki Ito League - Pitanja i odgovori
« Odgovor #2 poslato: 2. novembar 2019, 07:12:22 »
Cisto da pitam, da se informisem, jer mi je prvi put da sam u nekoj ligi, jel mozemo da preskacemo kola, tipa da odigramo utakmicu 3 kola, pa prvog i tako, ako je predvidjeno da se odigra 4 kola do 6.10. ? Hvala




Igra se po redu, dakle u prvoj nedelji igraš 1, 2, 3 i 4 kolo.
The Game Is About Glory ! To dare is to do !
 

mariod

  • Top player
  • ****
  • Poruke: 291
    • Pogledaj profil
Odg: PS4 Kazuki Ito League - Pitanja i odgovori
« Odgovor #3 poslato: 2. novembar 2019, 08:01:30 »
Pa ne moramo valjda da igramo po redu 1 pa 2 pa 3 pa 4 kolo, vec da odigramo prva 4 kola po bilo kom redosledu u nedelji



 

t0mileks

  • Beginner
  • *
  • Poruke: 35
    • Pogledaj profil
Odg: PS4 Kazuki Ito League - Pitanja i odgovori
« Odgovor #4 poslato: 2. novembar 2019, 08:26:15 »
Pa ne moramo valjda da igramo po redu 1 pa 2 pa 3 pa 4 kolo, vec da odigramo prva 4 kola po bilo kom redosledu u nedelji


E bas to se i ja pitam, jer meni protivnik iz prvog kola ne pise, a nema ga ni na Diskordu



 

Mihajlodc

  • Direktor u penziji!
  • Administrator
  • *****
  • Poruke: 7990
    • Pogledaj profil
Odg: PS4 Kazuki Ito League - Pitanja i odgovori
« Odgovor #5 poslato: 2. novembar 2019, 12:16:54 »
Naravno da ne morate baš po tom redu. Otvorena su prva 4 kola, da li ćete prvo 3 pa 1 pa 4 pa 2 da odigrate to sve zavisi kad se nađete sa protivnikom.
The Game Is About Glory ! To dare is to do !
 

shokanito

  • Superstar
  • *****
  • Poruke: 1041
    • Pogledaj profil
Odg: PS4 Kazuki Ito League - Pitanja i odgovori
« Odgovor #6 poslato: 3. novembar 2019, 03:44:04 »
Jel  moze ona tabela i raspored sa nekadasnje pc klasik  lige da se ubaci,  dosta je preglednija od ove i laksa za unos .
 

Mihajlodc

  • Direktor u penziji!
  • Administrator
  • *****
  • Poruke: 7990
    • Pogledaj profil
Odg: PS4 Kazuki Ito League - Pitanja i odgovori
« Odgovor #7 poslato: 3. novembar 2019, 08:43:38 »
Jel  moze ona tabela i raspored sa nekadasnje pc klasik  lige da se ubaci,  dosta je preglednija od ove i laksa za unos .
Radimo na novim tabelama, gde ćete sami unositi rezultate. Za sad dok se ne sredi mora ovako da ide.
The Game Is About Glory ! To dare is to do !
 
Sledeći korisnici su se zahvalili za ovaj post: DzajaPb

DzajaPb

  • Top player
  • ****
  • Poruke: 336
    • Pogledaj profil
Odg: PS4 Kazuki Ito League - Pitanja i odgovori
« Odgovor #8 poslato: 4. novembar 2019, 21:43:17 »
Posto sam nov molio bih za pojasnjenje kako ubacujete SS sa PS4.

Hvala



 

football-freak

  • Moderator
  • *****
  • Poruke: 1716
  • Prkos moćnome, zaštita slabome!
    • Pogledaj profil
Odg: PS4 Kazuki Ito League - Pitanja i odgovori
« Odgovor #9 poslato: 4. novembar 2019, 21:49:11 »
Prebacis ih na usb pa sa usb na postimg ili neki drugi site pa link objavis ovdje.


 

Loki87

  • Superstar
  • *****
  • Poruke: 1137
    • Pogledaj profil
Odg: PS4 Kazuki Ito League - Pitanja i odgovori
« Odgovor #10 poslato: 5. novembar 2019, 12:17:21 »
Za sada nisam imao problema sa konekcijom (u ova dva odigrana meca), ali da odma iznesem svoj stav sto se toga tice. Meceve gde bude uzasna veza, gde ima seckanja i blinkanja lampice, te meceve Loki sigurno nece igrati. Mozete slobodno pisati sluzbene, nista protiv nemam.

Do sada imam odigrano 200 - 300 meceva online, sto sa nasim, sto sam spancima,francuzima i uvek je veza korektna. Filteri za online trazenje protivnika su iskljucivo na Required Stable connection ili Balanced connection. Sto se mene tice imam AAA status za konekciju, bukvalno ni jedan prekid meca, i rad sam da testrirate sve sto vas zanima a da mogu da potvrdim da nije do mene, ako veza bude losa. Kupio sam ps4 samo da mogu kao covek da odigram po neki mec i da se rekreiram kada mi je to potrebno, a ne da psujem i proklinjem 20 minuta. Ne slazem sa tim teorijama kako smo na istom i ja i protivnik kada je losa veza,jer moj stil igre se ne zasniva na napucavanju sa kraja na kraj  terena, ajmo sve na prvu,spamovanje duplih pasova pa kome se vise posreci. Nije mi ni pobeda u prvom planu koliko se radujem lepo izgradjenoj akciji i nekom potezu. Nisam neki igrac, niti mi je cilj da budem, igram ovo iz zabave i tako ce da i ostane, ali u ne regularnim uslovima svaka budala(neka se niko ne uvredi) moze da me pobedi 10:0,zao mi je ali necu da dizem samopozudanje takvim igracima. Ja jednostavno nemam volje ni koncetracije da igram te meceve.

Ako moje statove shvatate ne prihvatljive, mozete slobodno da me iskljucite iz lige i svih ostalih takmicenja u kojima sam u razmatranju, zaista nemam nista protiv. Ima dovoljno ps4 igraca koji mogu pruziti odlicne uslove za igru, tako da nema potrebe da se zbog pojedinaca nerviram.
 

mariod

  • Top player
  • ****
  • Poruke: 291
    • Pogledaj profil
Odg: PS4 Kazuki Ito League - Pitanja i odgovori
« Odgovor #11 poslato: 7. novembar 2019, 09:36:43 »
Pogresno unet rezultat 1.kola Roma-Leverkusen 5-4 je pravi rezultat
 
Sledeći korisnici su se zahvalili za ovaj post: TONI 4 BLACE

Mihajlodc

  • Direktor u penziji!
  • Administrator
  • *****
  • Poruke: 7990
    • Pogledaj profil
Odg: PS4 Kazuki Ito League - Pitanja i odgovori
« Odgovor #12 poslato: 7. novembar 2019, 10:03:59 »
Pogresno unet rezultat 1.kola Roma-Leverkusen 5-4 je pravi rezultat
⠀Sređeno!
The Game Is About Glory ! To dare is to do !
 

Mihajlodc

  • Direktor u penziji!
  • Administrator
  • *****
  • Poruke: 7990
    • Pogledaj profil
Odg: PS4 Kazuki Ito League - Pitanja i odgovori
« Odgovor #13 poslato: 7. novembar 2019, 10:09:31 »
Za sada nisam imao problema sa konekcijom (u ova dva odigrana meca), ali da odma iznesem svoj stav sto se toga tice. Meceve gde bude uzasna veza, gde ima seckanja i blinkanja lampice, te meceve Loki sigurno nece igrati. Mozete slobodno pisati sluzbene, nista protiv nemam.

Do sada imam odigrano 200 - 300 meceva online, sto sa nasim, sto sam spancima,francuzima i uvek je veza korektna. Filteri za online trazenje protivnika su iskljucivo na Required Stable connection ili Balanced connection. Sto se mene tice imam AAA status za konekciju, bukvalno ni jedan prekid meca, i rad sam da testrirate sve sto vas zanima a da mogu da potvrdim da nije do mene, ako veza bude losa. Kupio sam ps4 samo da mogu kao covek da odigram po neki mec i da se rekreiram kada mi je to potrebno, a ne da psujem i proklinjem 20 minuta. Ne slazem sa tim teorijama kako smo na istom i ja i protivnik kada je losa veza,jer moj stil igre se ne zasniva na napucavanju sa kraja na kraj  terena, ajmo sve na prvu,spamovanje duplih pasova pa kome se vise posreci. Nije mi ni pobeda u prvom planu koliko se radujem lepo izgradjenoj akciji i nekom potezu. Nisam neki igrac, niti mi je cilj da budem, igram ovo iz zabave i tako ce da i ostane, ali u ne regularnim uslovima svaka budala(neka se niko ne uvredi) moze da me pobedi 10:0,zao mi je ali necu da dizem samopozudanje takvim igracima. Ja jednostavno nemam volje ni koncetracije da igram te meceve.

Ako moje statove shvatate ne prihvatljive, mozete slobodno da me iskljucite iz lige i svih ostalih takmicenja u kojima sam u razmatranju, zaista nemam nista protiv. Ima dovoljno ps4 igraca koji mogu pruziti odlicne uslove za igru, tako da nema potrebe da se zbog pojedinaca nerviram.
⠀Loki, 
kao prvo izvini na kašnjenju sa odgovorom. Nisam bio u zemlji par dana pa i sam pristup netu je bio diskutabilan. Poznajemo se godinama, ne sumnjam u tvoje reči, niti tvoje stavove. Kao član lige imaš pravo da izađeš iz meča ukoliko su uslovi za igru loši. Napišeš samo da si pokušao da odigraš ali da su uslovi bili loši, po mogućstvu SS sa lampicama i sl. Čisto zbog naše evidencije i da pratimo da li se to ponavlja i slično. 

Razumem stav, nemam ništa protiv da ne odigraš u takvim uslovima ali mehanizam je takav da se takvi mečevi rešavaju službenom. Kada se kod nekog učestalo bude dešavalo da ima problem sa konekcijom, zahvalićemo mu se na dosadašnjem druženju i to je to.
The Game Is About Glory ! To dare is to do !
 
Sledeći korisnici su se zahvalili za ovaj post: Loki87

DjordjeZiga9

  • Professional
  • ***
  • Poruke: 215
    • Pogledaj profil
Odg: PS4 Kazuki Ito League - Pitanja i odgovori
« Odgovor #14 poslato: 7. novembar 2019, 10:23:13 »
2.kolo D1
Everton - Sevilja pogresno unesen rez, treba 4-1 umesto 0-1