Autor Tema: Unable to connect  (Pročitano 2941 puta)

0 Članovi i 1 gost pregledaju ovu temu.

pilojac85

  • Superstar
  • *****
  • Poruke: 2238
    • Pogledaj profil
Unable to connect
« poslato: 26. maj 2020, 20:29:37 »
Da li iko ima problem sa povezivanjem sa protivnikom u friendly lobby? Meni se evo već par nedelja dešava da nakon kliktanja start match krene da vrti onaj kružić i posle 10ak sekundi piše unable to connect. I to sa nekoliko igrača u našoj mng ligi na PS4.

Što je najjače nekad i uspe prvi meč, ali zato kad treba drugi da se krene onda opet ovo unable to connect. Nikakve logike. Menjao net, sa LAN na WiFi. Pa prebacio na wifi telefona, skidao sve zaštite sa rutera, otvarao portove, ručno podešavao najbrži DNS, apply new update.... neće pa neće. Uopšte ne vidim do čega može da bude, niđe logike... 
Strikers win games, defenders win titles !
 

Mihael

  • Superstar
  • *****
  • Poruke: 1859
    • Pogledaj profil
Odg: Unable to connect
« Odgovor #1 poslato: 27. maj 2020, 01:20:52 »
Imaju 1-2 clana kod nas na PC da im se isto to desava, SBB net, nisu uspeli da pronadju resenje. Jesi li probao sa Firewall na Win da iskljucis komplet?
 

pilojac85

  • Superstar
  • *****
  • Poruke: 2238
    • Pogledaj profil
Odg: Unable to connect
« Odgovor #2 poslato: 28. maj 2020, 10:17:53 »
Isto SBB imam. Isključio sam sve zaštite na ruteru. Nego i kad prebacim na MTS WiFi, sa telefona hot-spot, on opet zeza (doduše tad je NAT TYPE 3, ali opet sa 95 posto ljudi sve radi kako treba).

Realno onaj MTS adsl koji sam imao ranije je bio keva za pes. Koga god znam da je imao mts adsl bio je zadovoljan. Žena kukala da joj wifi na mts ruteru slab. I uzmem zamenim provajdera. Posle tek provalim preko WiFi analysera da na tom wifi kanalu ima još 5 wifi u zgradi i da se signali poklapaju pa je zato nestabilan. Prebacim na neki slobodan kanal i super. Jbg kasno provalih te WiFi kanale, i pređoh na jbeni sbb. I on je ok sa pingom i download/upload, stabilno sve, ali uvek ima nešto da zeza.

Naravoučenije - žena je kriva za sve :grin:
Strikers win games, defenders win titles !
 
Sledeći korisnici su se zahvalili za ovaj post: Mihael

mariod

  • Top player
  • ****
  • Poruke: 291
    • Pogledaj profil
Odg: Unable to connect
« Odgovor #3 poslato: 28. maj 2020, 10:48:45 »
Meni je jedan ovo poslao pa probajte



 

pilojac85

  • Superstar
  • *****
  • Poruke: 2238
    • Pogledaj profil
Odg: Unable to connect
« Odgovor #4 poslato: 28. maj 2020, 12:42:56 »
Radio sam i to. Kucao baš Ip onu koju sam dodelio kroz ruter. DZS ili tako neka opcija u ruteru. 
Strikers win games, defenders win titles !
 

shokanito

  • Superstar
  • *****
  • Poruke: 1041
    • Pogledaj profil
Odg: Unable to connect
« Odgovor #5 poslato: 18. decembar 2020, 22:17:13 »
Probajte u podesavanjima pesa u setingsu , u koloni online , upisati portove od od 5730 do 5740 i stiklirati ps2 i auto ,  pomagalo par puta kad nije htelo da spoji .
 

shokanito

  • Superstar
  • *****
  • Poruke: 1041
    • Pogledaj profil
Odg: Unable to connect
« Odgovor #6 poslato: 18. decembar 2020, 22:20:50 »
Ko ima problem sa nat 3  ,  supernova ima taj problem , manjak ip adresa,  pa menjaju , saltaju kako je ko online , pa moze nekom da se dodeli sa nat 3, kada je guzva u saobracaju.  Nat 3 inače smeta na ps4 za igranje pesa,  smeta verovatno i za pc, samo sto ga neprikazuje speedtest.   Resetovati nocu modem kada je slabiji saobracaj i dodelice onda nat 2.