Autor Tema: [Corona Cup 2020] Divizija A (rezultati/SS/komentarisanje utakmica)  (Pročitano 9013 puta)

0 Članovi i 1 gost pregledaju ovu temu.

CTL

  • Uprava CTL Lige
  • Moderator
  • *****
  • Poruke: 325
    • Pogledaj profil
    • http://www.pes-serbia.net/forums/82-Online-Liga-Kup
CORONA CUP 2020 - DIVIZIJA A



CORONA CUP 2020 SE IGRA JEDNOKRUŽNO A ZATIM SLEDI BARAŽ I PLAYOFF.

ROK DA SE ODIGRA 9 UTAKMICA JE 10 DANA! (DO SUBOTE 11.04.2020. GODINE)

FORMAT TAKMIČENJA:
SpoilerFORMAT TAKMICENJA: DIREKTNO PROLAZE 3 PRVO PLASIRANE EKIPE, DOK EKIPE KOJE ZAUZMU POZICIJE SA BROJEVIMA 4, 5, 6 I 7 IDU U BARAŽ.

BARAŽ IGRAJU:


1. kolo baraža
B1: A4 vs B7
B2: B5 vs A6


B3: A5 vs B6
B4: B4 vs A7

2. kolo baraža
B5: Pobednik B1 vs Pobednik B2

B6: Pobednik B3 vs Pobednik B4

BARAŽ SE IGRA NA DVE DOBIJENE. (UKLJUČENI ET I PK)

PLAYOFF:
1/4 finala
P1: A1 vs Pobednik B6
P2: B2 vs A3
P3: A2 vs B3
P4: B1 vs Pobednik B5

1/2 finala
P5: Pobednik P1 vs Pobednik P2
P6: Pobednik P3 vs Pobednik P4

FINALE
Pobednik P5 vs Pobednik P6

UTAKMICE U PLAYOFFu SE TAKOĐE IGRAJU NA DVA DOBIJENA MEČA. (UKLJUČENI ET I PK)

Pravila:

TIME : 15min
LONG / 9Pause
Condition : Random
Injuries : YES
SUBs: 3

Weather : FINE (kiša/sneg = kazna)
Summer
Day/Night birate sami.


Obratite pažnju na SSove - OBAVEZAN JE SAMO SS REZULTATA.
Pročitajte pravila još jednom, kao i pravilo za "SS ko je dužan da okači" ( PRAVILNIK )
Pišite broj kola: Igrač vs Igrač = rezultat.
(zato što je onima koji prate tabele i statistiku lakše da upišu vaš rezultat)



* Obratite pažnju još jednom na pravilnik i pravila za:

- cutback
- ponašanje
- prekid meča i šta raditi nakon toga, kao i pravilo za autogolove
- prijavljivanje (obavezan snimak Highlights)  
- jedan gol u 5m nije "silovanje"
- bilo kakve prijave sumnjivih radnji = kontaktirajte na PM naš CTL Nalog.
- Obratite pažnju na pravila za kocku+X, pozicije igrača, dozvoljene formacije i ponašanje.

« Poslednja izmena: 2. april 2020, 09:27:20 od strane CTL »
 

Gracanin

  • Superstar
  • *****
  • Poruke: 818
    • Pogledaj profil
Odg: [Corona Cup 2020] Divizija A (rezultati/SS/komentarisanje utakmica)
« Odgovor #1 poslato: 2. april 2020, 00:31:09 »
6. Kolo
Gracanin 3 : 1 Marjan

Sjajan mec, nisam odavno ovako odigrao odbranu. GG Marjan
 
Sledeći korisnici su se zahvalili za ovaj post: Prince94

slogapla

  • Superstar
  • *****
  • Poruke: 944
    • Pogledaj profil
Odg: [Corona Cup 2020] Divizija A (rezultati/SS/komentarisanje utakmica)
« Odgovor #2 poslato: 2. april 2020, 13:45:21 »
4.kolo

Slogapla-Chupo  1-1





Posle dugo,dugo vremena jedna takmicarska utakmica. Naravno potpuno van forme, ali vazno je zabaviti se, a utakmica je bila zabavna i na kraju verovatno i realan rezultat, podela bodova. Mikoli sacekao odbijenu loptu od stative, koju je sa 25m uputio Salihamidzic, nekako je vrhovima prstiju ubacio u mrezu, ne bas lep pogodak. Poravnao je Zidan lepim udarcem sa distance. GG
You\'re traveling through another dimension, a dimension not only of sight and sound but of mind. A journey into a wondrous land whose boundaries are that of imagination. That\'s the signpost up ahead - your next stop, the Twilight Zone!
 
Sledeći korisnici su se zahvalili za ovaj post: CHUPO93

marjan1996

  • Superstar
  • *****
  • Poruke: 575
    • Pogledaj profil
Odg: [Corona Cup 2020] Divizija A (rezultati/SS/komentarisanje utakmica)
« Odgovor #3 poslato: 2. april 2020, 13:49:06 »
1.kolo

4evra vs MaRJaN 1:2



Tvrda tekma 0:0 pred sam kraj skoro,i onda padaju 3 gola, 90+ odnosimo pobedu. GG

2.kolo

MaRJaN-SlogaPla 7:0



Raspolozeni Djibril postigao je 4 gola,bio je nezaustavljiv na ovoj utakmici. Benfika se dobro drzala,imala posed,imala igru,ali zavrsnicu nije, GG srecno dalje!

7.kolo

MaRJaN-Chupo93 3:2



Vodili smo cak 3:0, ali Chupo nas je skoro stigao,srecom ovo je konacan rezultat. GG !

9.kolo

MaRJaN-Gaucho 1:1



Jako tvrda utakmica,Gaucho sjajno igrao odbranu. Uspevamo to probiti u drugom poluvremenu za 1:0 . Napadao je Gaucho redjale su se sanse,i u 90+ postize gol za konacnih 1:1 . GG!
« Poslednja izmena: 2. april 2020, 13:53:12 od strane marjan1996 »
 
Sledeći korisnici su se zahvalili za ovaj post: 4evra

slogapla

  • Superstar
  • *****
  • Poruke: 944
    • Pogledaj profil
Odg: [Corona Cup 2020] Divizija A (rezultati/SS/komentarisanje utakmica)
« Odgovor #4 poslato: 2. april 2020, 13:59:26 »
Samo par stvari Marjane :

Prvo, zabranjeno je koriscenje kocka+iks i super-cancela  u 16m, tako si dobio penal koji sam odbranio. Drugo, imao si neke igrace van pozicije, konkretno u prvvom mecu koji je prekinut u 16m, to je bio Cisse, u drugom to je bio Niang i to je ono sto sam letimicno pogledao, obrati paznju na to ubuduce.
Trece, cestitam na potpuno zasluzenoj pobedi, Djibril me je unistio, imao sam plave  i neraspolozene stopere, a i nekako sve je ulazilo, cak i kad lopta ide pored gola,  moj golman je skrene pravo na nogu tvom napadacu da je samo prosledi u prazan gol, iako je imao neke neverovatne odbrane takodje.
GG!
You\'re traveling through another dimension, a dimension not only of sight and sound but of mind. A journey into a wondrous land whose boundaries are that of imagination. That\'s the signpost up ahead - your next stop, the Twilight Zone!
 
Sledeći korisnici su se zahvalili za ovaj post: marjan1996, CHUPO93, Prince94, dominator, Cika Kure123, AleksaVP

slogapla

  • Superstar
  • *****
  • Poruke: 944
    • Pogledaj profil
Odg: [Corona Cup 2020] Divizija A (rezultati/SS/komentarisanje utakmica)
« Odgovor #5 poslato: 2. april 2020, 14:45:16 »
7. kolo

4Evra-Slogapla 1-3


Posle katastrofe u proslom kolu, doslo je do promene formacije, plus nas je sreca pogledala jer smo imali raspolozene igrace. Sakijeva 4-4-2 se pokazala dobro, pogotovo su ofsajd zamke dobro funkcionisale. Povela je Benfika posle voleja Gomesa, a isti igrac povecava na 2-0, odlicno resavajuci 1na1 situaciju. Pandev strasnim golom uz pomoc stative vraca Lacio u mec, a konacnih 3-1 pred sam kraj postavlja raspolozeni Salihamidzic.

GG 4Evra!
You\'re traveling through another dimension, a dimension not only of sight and sound but of mind. A journey into a wondrous land whose boundaries are that of imagination. That\'s the signpost up ahead - your next stop, the Twilight Zone!
 
Sledeći korisnici su se zahvalili za ovaj post: 4evra

CHUPO93

  • Superstar
  • *****
  • Poruke: 2034
    • Pogledaj profil
Odg: [Corona Cup 2020] Divizija A (rezultati/SS/komentarisanje utakmica)
« Odgovor #6 poslato: 2. april 2020, 16:22:42 »
Samo par stvari Marjane :

Prvo, zabranjeno je koriscenje kocka+iks i super-cancela  u 16m, tako si dobio penal koji sam odbranio. Drugo, imao si neke igrace van pozicije, konkretno u prvvom mecu koji je prekinut u 16m, to je bio Cisse, u drugom to je bio Niang i to je ono sto sam letimicno pogledao, obrati paznju na to ubuduce.
⠀To sam i ja primetio ne znam od kada igra ali bas dosta nekih "nedozvoljenih" stvari koristi al ajde dosli smo da se igramo nisam hteo dramu samo nek povede racuna :)
САША ИЛИЋ #22 :batman:
[/I][/B][/FONT]
 

marjan1996

  • Superstar
  • *****
  • Poruke: 575
    • Pogledaj profil
Odg: [Corona Cup 2020] Divizija A (rezultati/SS/komentarisanje utakmica)
« Odgovor #7 poslato: 2. april 2020, 16:49:31 »
Samo par stvari Marjane :

Prvo, zabranjeno je koriscenje kocka+iks i super-cancela  u 16m, tako si dobio penal koji sam odbranio. Drugo, imao si neke igrace van pozicije, konkretno u prvvom mecu koji je prekinut u 16m, to je bio Cisse, u drugom to je bio Niang i to je ono sto sam letimicno pogledao, obrati paznju na to ubuduce.
⠀To sam i ja primetio ne znam od kada igra ali bas dosta nekih "nedozvoljenih" stvari koristi al ajde dosli smo da se igramo nisam hteo dramu samo nek povede racuna :)
Igram od pre 12 godina. Pa te molim samo mi napiši sta spada u "baš dosta nedozvoljenih" kao sto je on napisao,pa da znam za ubuduće,a mogao si mi reći to i posle meča ili za vreme meča,mislim da su sva 3 moja gola potpuno regularna,mozemo i ponoviti utakmicu,nije prob.
Sportski pozdrav. :tank:
 

CHUPO93

  • Superstar
  • *****
  • Poruke: 2034
    • Pogledaj profil
Odg: [Corona Cup 2020] Divizija A (rezultati/SS/komentarisanje utakmica)
« Odgovor #8 poslato: 2. april 2020, 18:09:37 »
Pobeda ti ne dolazi u pitanje , samo ono ubacivanje kad udjes sa strane na x ili trougao ne moze koliko me secanje sluzi takodje zalamanje golmana kocka +x to su neke ovo za pozicije igraca i ne gledam :) sve u svemu GG srecno dalje nema frke ne treba se ponavljati nego da ti kazem samo :) nisam imao losu nameru
САША ИЛИЋ #22 :batman:
[/I][/B][/FONT]
 
Sledeći korisnici su se zahvalili za ovaj post: marjan1996

Комрад

  • Superstar
  • *****
  • Poruke: 930
    • Pogledaj profil
Odg: [Corona Cup 2020] Divizija A (rezultati/SS/komentarisanje utakmica)
« Odgovor #9 poslato: 2. april 2020, 18:27:12 »
3. коло

Комрад - Марјан 5:3






Дуго, дуго нисам играо, и са овим ѕѕ-овима се једва изборих :). Имао сам среће код прва два гола, изодбијала се лопта где треба, па је после било лакше. Осетила се мало разлика између хостова, не сећам се је л' и раније било овако. Углавном добра утакмица, Видука и Сисе најбољи у својим екипама. Срећно у наставку.
 
Sledeći korisnici su se zahvalili za ovaj post: marjan1996, Prince94

slogapla

  • Superstar
  • *****
  • Poruke: 944
    • Pogledaj profil
Odg: [Corona Cup 2020] Divizija A (rezultati/SS/komentarisanje utakmica)
« Odgovor #10 poslato: 2. april 2020, 18:41:33 »
1.kolo

Slogapla-Atlantis 2-1





Oseti se duga pauza kod Atlantisa, uhvatio sam ga na krivoj nozi.  Bilo je jos prilika na obe strane, na moju srecu setio sam se da ubacim rezervnog, crvenog golmana, imao je par intervencija, ja par kontra napada da sve zavrsim. Na kraju sam se odbranio.
GG!
You\'re traveling through another dimension, a dimension not only of sight and sound but of mind. A journey into a wondrous land whose boundaries are that of imagination. That\'s the signpost up ahead - your next stop, the Twilight Zone!
 

marjan1996

  • Superstar
  • *****
  • Poruke: 575
    • Pogledaj profil
Odg: [Corona Cup 2020] Divizija A (rezultati/SS/komentarisanje utakmica)
« Odgovor #11 poslato: 2. april 2020, 18:48:38 »
8.kolo

Marulja10 vs MaRJaN 0:1



Tvrda tekma,cekao se samo trenutak nepaznje jednog od nas. Taj trenutak smo uspesno iskoristili i na kraju slavili. GG srecno u nastavku.
 

marjan1996

  • Superstar
  • *****
  • Poruke: 575
    • Pogledaj profil
Odg: [Corona Cup 2020] Divizija A (rezultati/SS/komentarisanje utakmica)
« Odgovor #12 poslato: 2. april 2020, 19:32:01 »
4.kolo

MaRJaN vs Atlantis 1:2



Izbacilo nas negde u 60min drugog poluvremena,pri rezultatu 0:2 za goste,odigrali jos jedno poluvreme na njegovom hostu za konacnih 1:2.
GG Garfilde,srecno u nastavku!
 

Atlantis

  • Superstar
  • *****
  • Poruke: 2151
    • Pogledaj profil
Odg: [Corona Cup 2020] Divizija A (rezultati/SS/komentarisanje utakmica)
« Odgovor #13 poslato: 2. april 2020, 20:03:34 »
7. kolo

Atlantis 2 : 1 marulja



Lepo je bilo ponovo videti Radzinskog, najjeftnije krilo Master Lige. Iako su šutevi bili na našoj strani, marulja je imao prilike da dodje do nerešenog. Sreća te je naš zadnji vezni odigrao fenomalni meč i osvojio svaki vazdušni duel u kome je učestvovao i tako ublažio traljavu realizaciju naše navale.
 

Atlantis

  • Superstar
  • *****
  • Poruke: 2151
    • Pogledaj profil
Odg: [Corona Cup 2020] Divizija A (rezultati/SS/komentarisanje utakmica)
« Odgovor #14 poslato: 2. april 2020, 20:59:36 »
5. kolo

Atlantis 2 : 2 Gracanin



Šta smo izgubili zbog naivno napravljenog penala, to nam je KONAMI nadoknadio preko stativa u nastavku. Zabavan meč uz veselog (čitaj crvenog) Roberto Carlosa koji je "budi ispred golmana" shvatio malo pogrešno :)