Autor Tema: Predator: Hunting Grounds  (Pročitano 2500 puta)

0 Članovi i 1 gost pregledaju ovu temu.

Darcoolio

  • Diskriminator foruma
  • Administrator
  • *****
  • Poruke: 26477
    • Pogledaj profil
Predator: Hunting Grounds
« poslato: 27. mart 2020, 21:36:13 »






Otvoren beta test za multiplayer na PS4 i PC (Epic).


Posebna ponuda za članove foruma za MTS i Supernovu.
Poruka u inbox za ponudu ili klik na baner za više informacija.
 

Kradac

  • Superstar
  • *****
  • Poruke: 1627
    • Pogledaj profil
Odg: Predator: Hunting Grounds
« Odgovor #1 poslato: 30. mart 2020, 13:08:24 »
Odigrao sam nekoliko partija i mislim da bi bilo bolje da su napravili SP sa ovim modom nego da je on glavni.
Najveci problem je preslab predator, ni u jednom trenutku me nije bilo strah da ce me ubit, svaki mec je isti trci, ubijaj AI i kupi ono za misije i XP.
 

Darcoolio

  • Diskriminator foruma
  • Administrator
  • *****
  • Poruke: 26477
    • Pogledaj profil
Odg: Predator: Hunting Grounds
« Odgovor #2 poslato: 30. mart 2020, 13:53:15 »
Bukvalno moje reči.
Nekako je sve mlako, a i kad sa predatorom ubiješ nekoga delue kao da je ono odsecanje udova urađeno na silu, kaodaje osmišljeno pre 15 godina.
Generalno baš loša igra za sada.


Posebna ponuda za članove foruma za MTS i Supernovu.
Poruka u inbox za ponudu ili klik na baner za više informacija.
 
Sledeći korisnici su se zahvalili za ovaj post: Kradac

Коста

  • Superstar
  • *****
  • Poruke: 1832
    • Pogledaj profil
Odg: Predator: Hunting Grounds
« Odgovor #3 poslato: 31. mart 2020, 03:40:07 »
Igrica definitivno ima potencijala, ali kako ce full release izgledati... nadam se bolje. Predator mozda jeste malo slabiji, mada vecina ljudi koja je igrala bukvalno ide u "kafansku tucu" umesto da bira kada ce napadati i ubija jednog po jednog protivnika. NPC-ovi mi deluju kao mentalno zaostali, nikakvu pretnju ne predstavljaju, samo su tu da popune broj. Najveci fail je kad predator nekome iscupa kicmu i uzme trofej, a ta osoba je samo nokovana, i moze biti vracena u mec od strane svog tima. Mozda i sam stealth predatora nije dovoljno dobar, kad se krece po drvecu, pada kisa lisca, kada se popne ili prolazi pored nekog objekta, kao tenk da je u blizini.

Ja cu verovatno da uzmem jer mi je predator jedan od omiljenih sci fi filmova iz detinjstva, nadam se samo da ce da rade na igrici da bude sto bolja. Zvuk, izgled predatora, detalji... perfekcija. Samo da poprave bar nesto od navedenog i bice pristojno.
 
Sledeći korisnici su se zahvalili za ovaj post: Darcoolio, Kradac

Kradac

  • Superstar
  • *****
  • Poruke: 1627
    • Pogledaj profil
Odg: Predator: Hunting Grounds
« Odgovor #4 poslato: 31. mart 2020, 17:04:22 »
Ne mozes da biras 1 po 1 kad nemas razloga da se razdvajas, da su makar objective napravili da se moras podijelit na 2 tima pa i nekako. Ja sam 2x imao 1na1 sa predatorom i oba puta on puca sa drveta a ja sa zemlje i on je morao da pobjegne da napuni hp dok je meni ostalo 100+. Tesko je pogodit sa onim njegovim topom i ne pravi puno stete. Obicno su skakali pretkraj i ne znam dal' prezivi 5s i ono samounistenje predugo traje da barem to aktivira, jer jednostavno nemas razloga da ne pucas u njega. Po meni su zamjenili uloge vojnika i predatora u smislu snage, mislim da trebala da bude nesto kao Dead by Daylight da je skoro on skoro pa OP.
Nadam se da ce popravit to i da ce biti bolje optimizovana.
 
Sledeći korisnici su se zahvalili za ovaj post: Коста

Коста

  • Superstar
  • *****
  • Poruke: 1832
    • Pogledaj profil
Odg: Predator: Hunting Grounds
« Odgovor #5 poslato: 3. april 2020, 15:50:47 »
Nisam ispratio, da li ce ovo biti ekskluziva za Epic Game Store ili ce biti igrice i na Steam-u?
 

Kradac

  • Superstar
  • *****
  • Poruke: 1627
    • Pogledaj profil
Odg: Predator: Hunting Grounds
« Odgovor #6 poslato: 3. april 2020, 16:21:40 »
Jest eksluziva, ma da mozda nekad u buducnosti izadje i na steam.
 

Коста

  • Superstar
  • *****
  • Poruke: 1832
    • Pogledaj profil
Odg: Predator: Hunting Grounds
« Odgovor #7 poslato: 24. april 2020, 14:31:43 »
Uzeo sam, deluje dosta dobro. Ko hoce da igramo neka me doda, KostaKM na Epic Games-u.

EDIT: Posle 6,7 sati igranja mogu da kazem da su sredili dosta stvari koje su bile problem u beti. Cim sam krenuo da igram, mislio sam odmah "predator je preslab", jer nekolika partija je bilo tesko da bilo sta uradim. Presao sam u fireteam da probam, a i cisto da vidim da li je stvarno predator preslab, ali sam pogresio. Prva runda ceo tim je bio mrtav za neka 4 minuta. Druga partija, bukvalno se lik igrao sa nama, dvojica su nekako dosla da pozovu helihopter, mada bez hilova i pre nego sto se pojavio bili su svi mrtvi. Ima nekih sitnih mana, ali sve u svemu dobro je. Bas znaci otvaranje upgrade-ova posle odredjenog levela, a i malo vezbanja. Kretnje predatora po drvecu, stealth, skakanje... bas dobro uradjeno. Inace, ovo mi je najbolja partija do sada, bas sam se namucio, mada dosta dobro je protivnicki tim odigrao. Kompletna muzika u igrici (menu, combat, cutscenes...) 10/10.
« Poslednja izmena: 25. april 2020, 03:01:40 od strane Коста »
 

Коста

  • Superstar
  • *****
  • Poruke: 1832
    • Pogledaj profil
Odg: Predator: Hunting Grounds
« Odgovor #8 poslato: 13. maj 2020, 03:22:52 »

DLC izlazi 26. maja. Bice i audio fajlovi koji ce moci da se nadju na mapama gde ce biti objasnjena prica lika Dutch nakon Predatora 1987. Iako je igrica u haosu, ima dosta problema, i dalje uzivam igrajuci.
« Poslednja izmena: 13. maj 2020, 03:42:56 od strane Коста »
 

Коста

  • Superstar
  • *****
  • Poruke: 1832
    • Pogledaj profil
Odg: Predator: Hunting Grounds
« Odgovor #9 poslato: 26. maj 2020, 18:44:10 »
.
 

Darcoolio

  • Diskriminator foruma
  • Administrator
  • *****
  • Poruke: 26477
    • Pogledaj profil
Odg: Predator: Hunting Grounds
« Odgovor #10 poslato: 26. maj 2020, 23:04:06 »
Meni ovo nikako nije leglo, bem li ga...


Posebna ponuda za članove foruma za MTS i Supernovu.
Poruka u inbox za ponudu ili klik na baner za više informacija.
 

Коста

  • Superstar
  • *****
  • Poruke: 1832
    • Pogledaj profil
Odg: Predator: Hunting Grounds
« Odgovor #11 poslato: 27. maj 2020, 17:41:59 »
Ja sam se mucio na pocetku, ali sad sam upoznat skoro sa svim stvarima. Fino je, sredjivanje stvari ide malo sporije, ali poslednji update i DLC koji su izasli juce su dosta dobri, sredjeno je puno toga. Zanimljivo je sto ce svakog meseca izbacivati nove stvari, vec su napravili raspored.